reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Kamisia chcesz mnie tak sama zostawić z tym moim odległym terminem? Niedobra Ty
Tak poważnie to życzę żeby się już udało skoro czujesz się gotowa. Daj znać po wizycie. Ja czekam na polozna to chociaz serducha sobie poslucham
Magda znając moje sZczęście to nic z tego :-) Bo juz sie wyciszaja...oczywiście dam znać.
 
reklama
PaniAg marzec tez ładny miesiąc ;) ale do tego czasu to z pewnością już Ci wywołaja nawet gdyby sam się nie zdecydował
 
Coralojna zrelaksuj się u kosmetyczki. Aż Ci zazdroszczę a chłopaki na pewno sobie poradzą :biggrin2:

A do wszystkich mamusiek w dwupakach, widzę że waszym dzieciaczkom wcale nie jest śpiesznio na świat :laugh2:.

Miłego dnia
 
Hej Dziewczyny

U mnie ciężka nocka z walka o mleko, czyli zero snu a ciagle przystawianie. Maz rano przyjechał to sie przespałam
Wczoraj pierwszy raz
Wstawałam, dzis rano wyciągli mi cewnik, i kursuje do ubikacji, ale jeszcze ktoś musi byc obok bo kręci sie w głowie

Mam nadzieje ze w sobotę wyjdziemy

Teraz czekam na Mamę z Vivusia ze która strasznie tęsknie :-(

Lilith mocno trzymam kciuki za Ciebie, juz lada moment bedzie jak ja "po" wszystkim
A reszcie Dziewczyn zycze szybkiego rozpakunku.

A oto i Ona

ImageUploadedByForum BabyBoom1455795679.072735.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1455795679.072735.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1455795679.072735.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 338
reklama
Do góry