reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Nova gratulacje slicznosci :-) gratulacje dla wszystkich rozpakowanych :-) a tym jeszcze w dwupaku życzę szybkiego rozpakowania :-)

A my mamy juz miesiąc
 

Załączniki

  • 1455798678199.jpg
    1455798678199.jpg
    197,5 KB · Wyświetleń: 87
  • 1455798702383.jpg
    1455798702383.jpg
    145,7 KB · Wyświetleń: 81
Nova gratulacje raz jeszcze, slicznosci!

Magdalena777 nie zapominaj, ze my tez jeszcze w dwupaku jestesmy, wiec sama nie zostaniesz ;)

Carolajna w koncu odrobina luksusu dla Ciebie, tak trzymac!:)

Kamisia tez mnie juz dopada takie znuzenie-albo w ta albo w tamta ;) chociaz ja mam jeszcze do terminu 6 dni, wiec dalej spokojnie czekam. W nocy nawet lepiej spie tzn.mam głebszy sen. Ale od 2 dni chodze jakas poirytowana, jakies pierdoły mnie wkurzaja, a najbardziej znajomi, ktorzy pisza i pytaja jak sie czuje i koniecznie mam dac znac jak bedzie juz po. Mam dosc!
 
Beemik ale Ty nie masz takiego dalekiego terminu. Kamisia i ja mamy najdalej. Wiem i pamiętam ze jeszcze nas kilka jest :)

Bozienka kiedy to minęło, szok jak ten czas pędzi

Ale jestem zła bo wynik mam dodatni tego gbs całego.
 
nova ale sliczna kruszynka

Ale mi dzisiaj czas zapierdziela a praktycznie nic nie robie....wstawiłam tylko dwa prania i je wywiesiłam, poszlam po Alana do szkoły i zaszliśmy do netto po wode dla mnie z dziubkiem i wafle ryzowe na sobote albo niedziele bo jutro dietka hehe.

aaaaa i jeszcze kota wykąpałam to teraz chodzi i patrzy z byka na mnie :p
Torbe do szpitala sprawdziłam i bardzo dobrze ze to zrobiłam bo stanika do karmienia nie spakowałam i skarpetek :p
dzisiaj dzień bardzo niezdrowego odżywiania hehe....pochlonelam już 4 marsy i zamowilismy kfc...wiec czekam na obiad :)
M z samego rana rozpalił w kominku wiec cieplutko mam...ale co z tego jak kaszel dalej jest i katar nie chce przejść...nie wiem jak jutro to zniosę....zaraz sobie lykne flegamine i apap.

teściu troszkę dzisiaj zawiedziony ze dzisiaj terminu cc nie mam bo on akurat urodziny dzisiaj ma...no nic trudo się mowi...zawsze to dzień po jego urodzinach wnuk będzie jak by nie było prezent jednodniowy spóźniony ale za to jaki :)

nie wiem co mam jeszcze dzisiaj zrobić...może pojde spac ??/ tylko czy potem wieczorem usne hmmm

na pewno w planach prysznic i depilacja...a i wlosy pofarbować.

miałam cos jeszcze napisac...ale Ola mnie zawolala i zapomniałam


aaaa już wiem .... musze strzelić jeszcze ostatnie zdjęcie brzucholka :)
 
Ostatnia edycja:
Lilith z doświadczenia wiem ze i tak w nocy spać nie będziesz ;-) mi dzień przed cc na noc podali tabletkę uspokajajaca i Nasenna i jakoś wogóle mi nie pomogła przez całą noc spałam może 2 godz ;-)
 
reklama
O której masz jutro?
nie wiem musze zadzwonić...dobrze zapytalas bo bym w ciemno pojechała
Lilith z doświadczenia wiem ze i tak w nocy spać nie będziesz ;-) mi dzień przed cc na noc podali tabletkę uspokajajaca i Nasenna i jakoś wogóle mi nie pomogła przez całą noc spałam może 2 godz ;-)
przed cc z Ola nawet dobrze spałam....wczoraj usnąć nie mogłam...mam nadzieje ze dzisiaj jednak będę spała jak dziecko.....nadzieja matką glupich
 
Do góry