reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Wzięłam o 18 ...a spac to chodze różnie, czasembusne jak Ole usypiam...a czasami po 24 sie klade.

Kurde mam wrazenie ze ten syrop dziala... kaszle duzo mniej co mnie cieszy...ale nie chwale dnia przed zachodem slonca bo wiadomo ze kaszel nasila sie zawsze jak sie idzie spac...no nic zobaczymy.

M sie smieje ze jutro ostatni dzien slodkiego lenistwa haha...juz to widzr jak ja jutro bede leniu howac...torbe pewnie bede sprawdzac po kilkanascie razy az w koncu czegos nie spakuje heh... musze jutro sie ogolic..nogi i okolice intymne, paznokcie trzeba zmyc, wlosy pofarbowac, pewnie jeszcze zakupy mnie czekaja bo facet z dziecmi to porazka jezeli chodzi o odżywianie.... M kupil sobie 10 gotowych obiadow i mowi ze bedzie jadl z dzieciakami, to go wysmialam i musze.na weeken zupy nagotowac zeby cos normalnego zjadly a nie wszystko sztuczne...od niedzieli tesciowa bedzie wiec o dalsze dni jestem spokojna..


Bozzzze panika mnie dopada...wezcie.kopnijcie mnie w zadek
 
reklama
Seforka, znajac mnie pewnir polowy nie zrobie tylko zlapie zawieszke i bede jak kolek siedziec caly dzien przy torbach. Tak samo z Ola przed cc mialam. Tyle planów a polowy nie zrobilam tylko przy torbach siedzialam.

Ooo wlasnie nie moge zapomniec zeby do szpitala zadzwonic na ktora mam sie wstawic.

U mnie plasnie zaczela sie śnieżyca po prostu bosko :/
 
Novaspace gratulacje! Kolejne maleństwo na świecie i szczesliwa mama, zdrówka zycze! :)

Lilith moze w koncu sobie jutro troche odpoczniesz, skoro maz taki dobry i zaopiekuje sie dziecmi, ale z tego co piszesz to głowa ciagle zajeta i 1000 rzeczy do zrobienia, ksiazke bys sobie poczytała ;)
 
Lilith u mnie też sypnęło, śnieg potem grad a na koniec deszcz więc na bogato:)

Dziewczyny zastanawia mnie zachowanie starszej córki. Niby nie jest zazdrosna o siostrę a jak już to raczej nie pozwala nikomu (oprócz mnie i męża) się do niej zbliżać. Jednak zrobiła się bardzo złośliwa i jak proszę żeby była ciszej to robi na złość. Domyślam się że to jest jej sposób na odreagowanie nowej sytuacji. Zastanawiam się jak jej pomóc ogarnąć to wszystko bo z pewnością odczuwa że chwilowo poświęcamy jej troszkę mniej uwagi niż wcześniej.

Aaa jeszcze mi się przypomniało powiedzcie na co szczepicie dzieciaki. Bierzecie rota i pneumokoki czy tylko podstawowe szczepienia?
 
Ostatnia edycja:
Magmich ja na pewno biorę rota, pneumokoki i meningokoki. Amelke miałam szczepiona na wszystko i jak cała grupa przedszkolna wylądowała w szpitalu z powodu rotawirusa to ona jedna była zdrowa, wiec uznałam ze to była dobra inwestycja.
Ja juz tez się boję jak moja zareaguje na siostre, tyle lat była jedynaczka i oczkiem w glowie ze trochę się obawiam.
 
Dziewczyny a co myslicie na temat picia piwa karmelowego-karmi na pobudzenie laktacji? Poleciła mi położna...
Niby jakiegos wielkiego prblemu z pokarmem nie mam, ale jakos po południu/wczesnym wieczorem "leci" mi mniej z piersi...
 
U nas wszystkie szczepienia pójdą. Do szpitala kupowałam swoją szczepionkę na WZW B.
Mały dzisiaj 3900 (pięknie) i zaczął się sam załatwiać 3 dni temu ale kupy twarde ;(
Dzisiaj cały dzień sam i normalne kupole. Hahah, nic tak nie cieszy jak zdrowa kupa ;)
No i je coraz ładniej.

Magmich rozmowa, rozmowa, rozmowa a takie zachowania ignoruj jak trwają.
 
reklama
Volka.na.pewno dam.znac...tylko.ja.juz marcowek nie.ogarniam ale.udzielam sie.na.innych watkach :)
Magmich... ja chyba nie pomoge bo ja takiego problemu nie mialam jak Ola sie urodzila..staralam sie poswiecac Alanowi tyle samo uwagi co Oli i czesto go przytulalam angazowalam w przewijanie i kapiel Olusi...mial wtedy trzy lata i jka mowilam ze Ola.spi to staral sie cicho bawic albo bajki ogladal... choc tez wolalam zeby w halasie mala spala nie chodzilismy przy niej na.paluszkach...teraz zastanawiam sie jak Ola na malego zareaguje.

Leze w lozku i usnac nie moge...ciagle po glowie chodzi mi mnóstwo rzeczy...nawet jakies glupie piosenki z bajek kręcą mi sie po glowie :p
 
Do góry