reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Nova uroczy Twój Maluszek!!
Bozienka aż trudno uwierzyć że to już miesiąc minął. Alex duży chłopak:)
Carolajna i jak wypad do kosmetyczki? Odprężyłaś się czy cały czas tęskniłaś za Dzidziusiem?;)

Ja mam chyba jeden wielki skurcz.. Brzuch przez cały czas twardy. Weszłam do wanny to dopiero ustąpiło. Zosia się rusza. Bolą mnie plecy i podbrzusze... i zaczynam się martwić, ze ja wcale nie rozpoznam jak się zacznie. Chciałabym, żeby najpierw odeszły mi wody to nie będę miała wątpliwości. Chociaż jak mają tak "chlusnąć" to trochę szkoda podłogi- bo dziś całą wymyłam dokładnie :D

Lilith wiem, że pewnie się stresujesz, ale fajnie masz, że to już:) A co do odżywiania... musisz mieć siłę w końcu, wysokoenergetyczne pokarmy;)

Magdalena ale chyba na tym etapie to nie wiadomo, która będzie pierwsza. Po 38 tygodniu w końcu wszystko może się zdarzyć( u niektórych nawet wcześniej ).
 
reklama
Mkvet masz rację ale u mnie to się nie zapowiada bo ja żadnych skurczy kompletnie nic, żadnych boli, żadnych czopow. Tak więc raczej u mnie nic się nie wydarzy przedwczesnie. W sumie Amelusie tez urodziłam bez żadnych zwiastunów, znienacka totalnie, ale pamiętam ze wtedy nue zwracała na nic uwagi i nie obserwowałam organizmu bo nawet nie wiedziałam jakie mogą być objawy porodu.
 
No wlasnie teraz kazda z nas w kazdej chwili moze zaczac rodzic, nie warto sie jakimis terminami przejmowac. Ja wedlug OM mam na 24.02 ale gin wyliczył mi na 27.02 wiec tez jedna z ostatnich bede gdyby patrzec na daty.
Dzis mialam przyplyw energii to odkurzylam, ale juz mnie brzuch zaczyna bolec, wiec nie szaleje dalej. Smaze pierozki na obiad i bede odpoczywac. Dzis dotarlo do mnie, ze juz niedlugo bede mamą-ale fajnie :-) a co do oznak porodu to u mnie tez brak-brzuch dalej wysoko, zadnego odchodzacego czopa czy bóli nic a nic!!!

Magdalena777 nie martw sie tym dodatnim gbs dostaniesz antybiotyk i bedzie wszystko w porzadku!

Lilith dobra jestes-jutro porod, a Ty nawet nie wiesz o ktorej ;) to sie dowiedz jak najszybciej, bo nie wiem o ktorej mam zaciskac kciuki za Ciebie :)
 
Ja mam z okresu i z usg ten sam termin czyli 29. Ostatnio w szpitalu wyszło ze juz jest 2 tyg do przodu bo jest duża ale liczy się to usg z 12tyg i z połowy ciazy. Tak więc myślę że będzie między 27 a 2.03.
 
Nova cudna corunia! gratulacje dla rodzicow

ja caly czas staram sie podczytywac Was ale co siadam odpisac to zawsze cos , marze o calej nocy dla mnie hehe wiec kto w dwupaku spac ile wlezie!!:-) :)

i oczywiscie kibicuje reszcie , oby szybko i bezbolesnie!

Bozienka zlecial ten czas nie wiadomo kiedy sliczny chlopak i jaki duzy!
 
Melduję się po wizycie :-) na ktg kilka skurczów , jak to położna określiła narazie to tylko "szczypawki" :-D Szyjka sie skraca,rozwarcia brak. Wiec Wam jeszcze potowarzysze :-) Krzyż mnie boli niemilosiernie i podbrzusze ale juz nie zwracam na to uwagi... Jakas sie nerwowa tylko po tej wizycie zrobilam..
 
Ja i mialam termin na 27 i na 1o luty a stały to na dziś... :)

A tak sobie mysle jak ma sie cykl miesiaczkowy do terminu porodu. Moj byl dlugi, po nawet 36 dni, nigdy jak w zegarku. To moze i dziecko po terminie to oczywostosc :)

Mam bole podbrzusza, wc mnie wzywa i jakby inny sluz. Ale pewnie straszy. Tez bym chciala odejscia wod. Nie mam pojecia jak mozna wiedziec,ze konkretne bole to juz te...?

Ja nigdy nie bralam nawet tabletek na bol okresowy, olewalam go raczej i rozchodzilam. W ogole u mnie wszelkie apapy to jak juz mnie scina z nog...

Gratulacje dla mam przeslicznych maluszkow! Nie moge sie napatrzec!
 
Bożenka no Twój Aleks to już cały mężczyzna ☺.

Lilith trzymam jutro kciuki za Ciebie :wink:

Magdalena ja też miałam dodatni gbs, podali antybiotyk i wszystko ok.

Co do oznak porodu to ja dopatrywałam się we wszystkim . A jak zaczęły wody odchodzić to nic tego nie zapowiadało :-D
 
Anit80 wiem ze dodatni gbs to żadna tragedia tylko boję się że nie zdążą mi podac. Gin mówi ze aby ochronić dziecko musi być podany 4h przed porodem. Ja się martwię czy w ogóle zdążę do szpitala dojechac. Jak rodziłam amelke to od razu poczułam te bóle parte, żadnych oznak wcześniej i po 2h juz była na swiecie. Drugie zazwyczaj rodzi się szybciej wiec się martwię tym gbs. Tez bym chciała żeby odeszły mi wody bo wtedy wszystko byłoby jasne.
 
reklama
Mi znajoma lekarka mówiła, że jeśli chodzi o usg to te ostatnie z tą datą mają zbyt duży błąd pomiaru żeby rzeczywiście wg tego patrzeć. Najbardziej wiarygodny jest termin z OM, ale jak widać to chyba tylko jedna urodziła zgodnie z terminem, nie?
Anit a odeszły Ci stopniowo czy tak "chlusnęły"?
 
Do góry