reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
PaniAg a może jednak przyjdzie nagle. Dziś nic, a jutro Bobas postanowi wyjść na świat:) To masz rzeczywiście duże Szczęście:)
Lilith dobrze, że z Tobą lepiej. Oby ten katar szybko minął, chociaż on lubi się ciągnąć. Ja już cały dom wysprzątałam na błysk i już mogę spokojnie czekać (no może nie udaje mi się tak do końca spokojnie;) ).
 
A mnie dzisiejsza wizyta uspokoila. Juz blizej niz dalej. Koniec spiny,ze ma wyjsc. Blogi spokoj i nawet nie patrze w kalendarz. Skoro mu tam tak dobrze....
 
Dzień dobry kochane! U mnie nocka nadzwyczaj dobra nawet się wyspalam od nie pamiętam kiedy...tylko jak zwykle zasnac nie mogłam od 4.30 jak budzik M.zadzwonił. Może i ja dziś wezmę się za sprzątanie bo strach myśleć co zastanę po powrocie ze szpitala chociaz mam jeszcze dwa tyg to jeszcze z 10 razy zdążę wypucować domek :-) wiecie jak mi wczoraj maz ciśnienie podniósł stwierdził że jak pójdę do szpitala to on sciagnie do nas mamusie żeby miał lżej w opiece nad synem jakby to bylo cos okropnego...Paranoja jakaś ech faceci. W życiu się na to nie zgodzę niech zobaczy jak to jest zajmować się dzieckiem 24/h a nie wszystko my mamusie musimy robić. Zapowiedzialam mu ze nie zycze sobie tesciowej pod moja nieobecnosc i w ogóle nigdy na dluzej bo sie jeszcze przyzwyczai i co hehe. To się wygadalam :-)

Mkvet oby Twój mąż wyzdrowial do porodu. Też nie za bardzo wyobrażam sobie rodzic bez M. a mój juz ma kaszel ze 4 tygodnie i nic nie przechodzi.

Lilith dobrze ze już lepiej się czujesz a katar spokojnie zdąży przejść do porodu. Fajnie masz ze znasz datę juz bardzo blisko ;-)

PaniAg super ze się uspokoilas. Z tą wagą z usg może być różnie wcale nie musi tyle ważyć nawet o 500gram może się mylić +/-. Ja dziś też jakoś spokojniejsza aplikacja pokazuje 14dni a to tylko dwa tygodnie.. teraz już nam zleci ;-)
Buziaki i miłego dnia wam życzę mamusie u nas nawet słoneczko się przebija trzeba zaliczyć spacerek. :-)
 
Witam sie i ja

Oczywiscie córka goraczkowala, pół nocy nie przespane, chodzę jak Zombi

Kamisia dobrze zrobiłaś ze nie zgodziłas sie na teściowa, ja ściągnelam mamę tylko ze względu na przeprowadzkę, bo tak to maz zostałby sam z córka i zobaczyłby jakie to "wakacje"

U mnie zostały 4 dni, jak dam radę dzis ostatnie zakupy do szpitala, torbę zamykam i czekam :-)
 
Przepraszam, że znowu tak na szybko... Mam pytanie, polecicie jakaś masc albo cokolwiek na pogryzione sutki? Maluch w pierwszej dobie zmasakrowal mi piersi, pokarm sciagam, ale chciałabym wyleczyć te piersi i znowu przystawiac małego do piersi. Pozdrowienia dla Was !!
 
reklama
Olaola kup sobie maść z Medeli Purelan, jest rewelacyjna
To jest czysta lanolina i nie trzeba jej zmywać przed karmieniem
 
Do góry