reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Ja juz po krotkim spacerku. Biore sie za pieczenie sernika. Jutro mamy gosci. A to buzka mojego Wielkoludka. Oczka, nosek a pod noskiem rączka. Ogolnie wygląda jakby ukrywał się w szuwarach xD
 

Załączniki

  • received_1256377081047862.jpeg
    received_1256377081047862.jpeg
    32,3 KB · Wyświetleń: 49
Haruna nie tak dokonca bo mleko wysycha i robi się taka skorupa . Ja miałam tak sutki poranione ze nie byłam wstanie ani odciągnąć mleka ani przystąpić małego. Pomogło mi zrobienie okładu z alantanu nałożyłam duża ilość maści i zostawiłam na noc rano strupy odpadły i byłam wstanie cokolwiek odciągnąć po tym zaczęłam smarować właśnie ta linomascia i mi przeszło po 2 dniach sutki się zagoily
 
Mnie boli dzisiaj brzuch, tak wysoko. Jak próbuje się schylic to ból staje się bardzo nieprzyjemny. Czekam na polozna. Bardzo się stresuje bo mój lekarz który życzy sobie 150 zł za wizytę wręczył mo ostatnio spatulke i kazał żeby polozna pobrała mi material do wymazu. Mi się wydaje ze to nie należy do jej obowiązków a wręcz przeciwnie jest to jego zakichanym obowiazkiem. Wkurzył mnie strasznie no ale nie chce się z nim kłócić przed porodem. Jak leżałam w szpitalu to bardzo dobrze się mną opiekowal. Nie wiem co zrobię jak ona mi odmówi. Mam sobie pobrać sama?
 
Magda faktycznie lekarz powinien ci to pobrac w koncu za co mu płacisz.

Ja wysprzatalam cala chalupe...jeszcze obiad do zrobienia i pranie musze powiesic...ale teraz przymusowo siedze bo podlogi mokre.
Ciekawe na jak dlugo bede.miala czysto przy moich czortach.
Mnie nic nie boli, a moglo by sie w.koncu wczesniej ruszyc..to nie!!! uparty chlop musi do terminu cc czekac...caly tatus uparty jak osiol.

Ale.mi sie juz niechce tego obiadu robic :confused:
 
PaniAg jakbyś nie napisała to ja bym nie wiedziała co to:D oj kryje się!
Magdalena to strasznie dziwne ze strony Twojego lekarza... i pewnie później masz to jeszcze sama dostarczyć do laboratorium? Może to nie jest fajne, ale raczej nie powinien tego zwalać na położną, tym bardziej, że w gabinecie łatwiej to pobrać podczas badania.
Lilith Ty chyba miałaś odpoczywać?

U mnie dziś rodzice byli na obiedzie, zamarynowałam wczoraj kurczaczka i dziś wyszedł pyszny.
Siostra mi doniosła jeszcze jakieś ubranka dzisiaj...ale nie mam już siły nawet prania włączyć... No ale trzeba się ruszyć...I pewnie przejdę się na spacer z psem bo pogoda piękna.
 
reklama
Mkvet, zbunkrowal sie i mysli,ze go nie widac hahaha. Maz dostal takiego mms i w ogole nie widzial nic. Co innego wydruk z usg.

Magdalena, troche przesada z tym lekarzem, moj mi pobrał wymaz ale do labo wiozlam juz sama. I kasuje tez tyle co Twoj. A takimi bólami to ja sie nawrt nie przejmuje. U mnie jak widac ani drgnęło po tygodniu z bolem okresowym non stop, bolem z boku brzucha, kłuciami itd

Sernik gotowy, jeszcze obiad....;)
 
Do góry