reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Haruna, nie dobijaj mnie ;-) my tu jeszcze czekamy i walczymy same z soba, a jak widze takie slodkie malenstwa to ja tez juz chce tulic swoje!!!!! Sliczna dzidzia :-)
 
Haruna ślicznotka z Twojej Hani

Ja juz nie moge sie doczekać mojej drugiej Krolewny, nawet założyłam sie z mężem czy bedzie mieć więcej włosów niż siostra, która miała sie czym pochwalić :-)

Dzisiaj trochę roboty, trochę lenistwa... Ale juz leżę w łożku, córa juz spi, cos ja bierze, boje sie choroby akurat przed moim CC. Ale napoilam ja sokiem malinowym, i moze przez noc troszke sie wypoci

Miłego wieczoru
 
Kamisia a na kiedy masz termin? Wiesz nic nie musi zapowiadać porodu czasem poprostu nagle się zaczyna ;)
A ile synek ma? Mój 3 latek czasem też z lekką zazdrością zaczyna się odzywać na temat siostrzyczki
Kati na 27luty. wiem wiem że może nagle się zacząć ale wole się nie nakrecac już bo chyba bardziej na złość robi ta nasza córa... Nic nie slucha hihi :-) chociaż ciężko masakrycznie ale nawet brzuch się nie obniża..
Ja mam jeszcze 4.5latka w domu. Wiadomo, ze zazdrosc na pewno bedzie....
 
reklama
Dziewczyny poradźcie mi... Poród może się zacząć już wkrótce a Mąż ma 37,2 stopnia, jest osłabiony, prawdopodobnie zaraził się od koleżanki w pracy. Gdybym zaczęła rodzic w najbliższym czasie to czy powinien być przy porodzie?
 
Do góry