reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Dzisiaj tak myślałam że może on po prostu ma czas tylko ja się tak niecierpliwie i niepotrzebnie próbuje na siłę go wyciągnąć. Termin mam za tydzień w czwartek więc uzbroje się w cierpliwość i może ona popłaci :wink:
 
U mnie tez piekne slonce i 8 stopni.

Wiesiolek biore od wczoraj. Moj Maluch ma jeszcze czas ale i tak mu powtarzam,ze ma wyjsc za 2 tygodnie xD
 
Anit kciuki za rozwój sytuacji:)

A ja nie spałam od 2.20 wstałam siusiu a tu... śluz podbarwiony krwią ale żadnych skurczy nic nie miałam, więc wstałam i zaczęłam głowe myć hehe i nadal nic więcej się nie dzieje. Byłam u swojej położnej po plan porodu. Siedzę i czekam na rozwój sytuacji:)
 
Biore doustnie 2 x po jednej a za tydzien bede brac 2 x po 2. Tak bralam przed ciaza. Nie wiem jak to stosowac inaczej, w necie jest za malo informacji. Tak przynajmniej nie zaszkodzi;)
 
Ją w poprzedniej ciazy dopochwowo stosowalam i faktycznie szyjka była elatyczna łatwo się rozwierala. A jak birzesz go teraz doustnie to czujesz jakieś zwiększone skurcze czy pobolewania?
 
Ogolnie od niedzieli czuje wieczorami inne bole ,nie wiem czy to skurcze czy nie? Po jednym dniu brania nic nowego sie nie zdarzylo.

A dopochwowo moze zaryzykuje ale blizej terminu no i nie wiem jak i ile?
 
reklama
My się organizujemy w domu, nocka ciężka ale daliśmy radę, mąż biedny ledwo żywy biega.
Ja dopiero ogarnęłam śniadanie, maluch śpi więc lecę pod prysznic.
 
Do góry