reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Mnie.jakies skurcze zaczynaja brac ale.jak na razie w ogole sie nimi nie przejmuje bo znowu bedzie powtórka z rozrywki.
Ja dzisiaj o dziwo jestem mega leniwa nawet jesc mi sie nie chce. A musze isc do netto rozruszac sie troszkę bo zgnije w koncu... musze te skurczybyki rozchodzic a potem prysznic i spac. Jutro biore sie za porządki :p
 
reklama
Dziewczyny ja to mam pytanie jakie macie ciśnienie ?

Co do mierzenia mimo wysokości pępka myślę, że część mierzy nieprawidłowo i przez to jest kilka cm + i _ więc ciężko to porównywać
 
W domu mam cisnienie 100/75 i nizsze a u lekarza 13o a i bywalo wyzej i nizej

;) I tez mierze pas na wysokosci pępka!
 
Magmich przeciez jeszcze nic straconego! Mozesz urodzic wczesniej!
PaniAg dokladnie wszystkie kg powinny spadacz nawiazka za wszystkie ciazowe trudy. Ja nie wiem ile przytylam, bo juz od jakiegos czasu prosze o polozna zeby sama sobie patrzyla na te wstretna wage :-p

Martenika ciśnienie mam w normie, dzis np.mialam 125/75, puls 92 (cos wysoki mi sie wydaje). A brzuch mieszylam tez na wysokosci pepka :)
 
Ja miałam dziś u lekarza 160 :( kazali mi mierzyć w domu potem 128 i 140...

Co do mierzenia pasa ja wiem że wysokość pępka ale może potem na plecach wyżej albo niżej trzymacie centymetr :)
 
Co do ciśnienia ja miałam dosyć niskawe 110-115/50-60, wczoraj miałam 125/80 i w sumie to było wysokie porównując do całej ciąży ;-) ;)
Ja mam +12 kg ale dużo mam przed ciążowych na plusie i pewnie z tymi będzie problem :confused2: No cóż, urodzę, dojdę do siebie i trzeba jakoś zapanować nad sytuacją :unsure:
 
reklama
Bettina mi w pierwszej ciąży ciśnienie podniosło się w dniu porodu. Zawsze było 90/50-60 a dniu porodu 130/80 więc może u Ciebie coś się zacznie, czego Ci bardzo życzę:)
 
Do góry