reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
To oby szybko zasnął i dał się wykąpać. :-p
Ciekawe jak mój sobie poradzi w nowej sytuacji, u nas to pierwsze dziecko więc całkowita rewolucja :confused:
 
Caro pamiętam jak to było u mnie na początku. ( poprzednie porody) Wszystko wywrócone do góry nogami :biggrin2:. Godziny posiłków rozmaite :-D. Był czas to się jadło a jak nie to coś przegryzłam w locie. Kąpiel również w locie, łazienka z doskoku.
W sumie teraz to się cieszę że chłopaki już takie duże (12 i 8 lat) a do tego za 2 tyg mają ferie to będzie troszkę spokojnie. M umie gotować to sobie poradzimy :biggrin2:.
Caro z dnia na dzień będzie lepiej:yes:.
 
Bettina nasze to 3 dziecko a widzę że mąż tak samo spanikowany jak przy pierwszym. On wszystko zrobi tylko żebym ja mu powiedziała co on ma zrobi, więc będę mu mówić :laugh2::biggrin2:
 
Witam! U nas również piękne słoneczko od rana i 5stopni wiec spacerek zaliczymy pewnie niedługo. Po wczorajszej wizycie w sumie niewiele wiecej wiem bo lekarz stwierdził,że nie bedzie mnie meczył bo za tydz kolejna wizyta i ostatnie badania (wczoraj bylo za wczesnie) m.in. gbs ktore niby po37 tyg sie pobiera a ja dzis zaczynam 37... ech tylko sie zdenerwowalam bo wiecej czekania niz to warte 2.5 godziny siedzialam w kolejce i w miedzy czasie jeszcze dwie starsze panie niby "nieswiadomie" wcisnely sie co za ludzie... :szok:Az mi cisnienie z tych nerwow skoczylo zrobili mi ktg skurcze na poziomie 30% tyle wiem o. Wy tez macie przez ostatni miesiąc wizyty co tydzien??
Ja wlasnie sie zastanawiam co jeszcze z potrzebnych rzeczy do kupienia...bo zapewne jeszcze czegos zapomnialam no i czekam na dostawe materaca do lozeczka. jakie macie matracyki te piankowe czy gryczano-kokosowe a moze jeszcze inne??

Demolka czekamy na rozwój wydarzen. pewnie to czop. mi za pierwszym razem odszedl jak juz skurcze mialam .
Anit jakk odpuscisz wezmie Cie z zaskoczenia :-)
Carola dużo siły i cierpliwości dla Was
PaniAg tez sie zastanawiam czy zacząc brac ten wiesiolek..ostatni moment na to
 
Ja bralam od 38 tc i po ok 7 dniach urodziłam a bylo to ok tydzień przed terminem
A bralam dopochw 2 na noc ( w pierwsza noc wzięłam 1 na sprawdzenei później 2)
 
A ja sobie narobiłam zapalenia na palcu od nogi. Noż kurcze obcinanie paznokci przy nogach z dużym brzuchem to jakiś kosmos za bardzo zajechałam cążkami i jeszcze skórkę wyrwałam i mam za swoje. Palec opuchnięty z boku i ropieje już 3 razy wodą utleniona lałam i chyba ciute pomaga.
Powiedziałam mężowi że następne obcinanie zlecę jemu;)
 
Ja wlasnie robie obiadek i chyba wezme.sie tez za okna i porzadek w sypialni.

Moj M choc to jego pierwsze dziecko to jest bardzo spokojny a przynajmniej takie sprawia wrażenie, pewnie dzien przed cc zacznie panikowac, zreszta ja tez hehe.

Troszke mnie sie brzuchol napina i boli jak.na.okres...a niech boli jeszcze troszke posprzatam, pomyje okna moze w.koncu cos sie ruszy...niby jeszcze 20 dni do cc ale ja juz chce urodzic.
Od wczoraj brak apetytu mam, az sama siebie nie poznaje, wczoraj tylko jeden posilek zjadlam a tak to herbatę, kawe i mleko piłam.

Dobra lece dalrj pichcic, myc podloge a potem okna :) a niech sie dzieje co chce
 
reklama
Do góry