reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Ja stosuję tołpę i jak regularnie pamiętam to nic mnie nie swędzi. A rozstępy mi się nie porobiły.
Ja prałam i prasowałam zarówno te nowe ubranka jak i te po siostrzenicy.
 
Prasowałam wszystko a nic nie było nowe bo zostało po starszej:) Potwierdzam prasowanie to masakra mój kręgosłup bardzooo to odczuł.

A tak na marginesie ja mam kryzys chce już urodzić, normalnie tak się w siebie wsłuchuje że jak tylko coś poczuję to się skurczu dopatruje.
 
Bettina ja za tydzien jade rodzic, wiec juz chyba brzuch mi nie urosnie duzo wiecej...
No to fakt, jak Hania się sama nie zdecyduje to jeszcze nie wiadomo kiedy się zobaczycie :) Moze wtedy, kiedy ja z Antosiem...;)
Dla mnie prasowanie czy malych czy duzych ciuchow to zadna przyjemnosc, to najgorsza czynnosc domowa jak dla mnie. Moge prac, odkurzac, zmywac, byleby nie prasowac... Ale prasowalam wszystko, bo niestety mialam wszystko nowe.
 
Ja prałam i prasowałam wszystko, zresztą używek miałam dosłownie kilka sztuk. Po tym jak się namęczyłam przy tych maleńkich ubrankach to prasowanie dużych ubrań było przyjemnością, aż byłam w szoku jak to sprawnie idzie hahaha ale ogólnie prasować nie lubię :sorry:
Wypucowałam całą sypialnię i odkurzyłam wszystkie kąty. Jak takie wysiłki mi dziecka nie ruszą to ja już nie wiem :confused:
 
Wy tu o praniu i prasowaniu a ja caly dzien sie zbieram zeby posciel do lozeczka wyprać i jakos zebrac sie nie moge...masakra jaki len dzisiaj mnie dopadl.
Do tego zasilacz antenowy mi padl i jestem bez tv :(
 
reklama
Do góry