reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Bettina no ja na dzień dzisiejszy nie szukam nic specjalnego bo córcia mnie oszczędza z rozstępami:) koleżanki stosuja biooil i nawet sobie chwalą efekty
 
Hej dziewczyny....
Ja dzisiaj kompletnie.nie mam.weny na pisanie i czytanie.

Mam.juz dosc ciazy u chce juz urodzic ledwo chodze i na.nic.kompletnie nie.mam.ochoty.

Co do rozstepow mi nic nie pomoglo a smarowalam sie w pierwszej ciazy od poczatku i po porodzie tez nie sa jakies.mega widoczne ale jednak sa
 
Na.udach tez mam ale.sa.blade moze dla innych nie.widoczne.ja.je widze...na boczkach tez.mam.i.na.brzuchu a i na cyckach.... spróbuj moze oliwki natluszcza skórę...albo kremu przeciw rozstepom..sa tez specjalne.kremy ktore redukuja rozstepy ja.na.pewno w taki zainwestuje po porodzie bo chce.na.lato wygladac i pokazac sie w stroju dwuczesciowym
 
Baettina Ty też wiesz tak naprawde ile masz czekac - do poniedzialku :)
Demolka ja tez mam 98 w brzuchu, ale po ciąży będę znowu fit :evil:
Ja rozstepow na brzuchu nie mam, na poczatku ciazy uzywalam takiego olejku, chyba bioil sie nazywal, nie pamietam dokladnie, ale byl chyba dobry, tylko, ze tlusty i dlugo sie wchlanial. A teraz uzywam Palmers i jest ok, ładnie pachnie :) Moj brzuszek pochwalila nawet polozna, powiedziala, ze piekny :huh: oczywiscie pod tym wzgledem, ze bez rozstepow.
A wiecie gdzie ja mam rozstepy? Na łydkach...

Lilith głowa do góry!! z dnia na dzien coraz blizej porodu jestes :)
 
reklama
Do góry