reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Hehe może :) można to nazwać pożyteczne z pożytecznym:) Powiem Ci Olka tak ja się urodziłam 2 tygodnie przed terminem siostra bliźniaczka mojej mamy urodziła syna 3 tygodnie przed więc liczyłam że mi coś w genach skapnie a tu nic.:(
 
reklama
Hej dziewczynki :) ale dużo dzisiaj pisalyscie. Ja po nieprzespanej nocy, calutki dzień przelezalam chociaż zasnąć i tak nie dałam rady.Przed chwila zmierzyłam brzucha i mam 120cm. Na szczęście nie mam ani jednego rozstępu tak jak w poprzedniej ciazy. W obydwu mam 30kg na plusie wiec sama się dziwię. Smarować się niczym nie smaruje. W pierwszej ciazy miałam tylko na łydkach małe rozstępy , ale jak schudłam, zniknęły bez śladu. Mnie mama przestrzegała żeby dużo wody pic i nawilżac się od środka i chyba to działa bo kolo 3 litrów wody dziennie wypijam. Rozstępy rozstępami ale mnie przeraża myśl jak zrzuce te 30 kg. Wtedy poszło łatwo ale byłam 9 lat mlodsza.
U mnie przepiękna pogoda dzisiaj była, słonko i cieplutko jak wiosną.
 
My już w domku. Po drodze zgłosiliśmy nowego obywatela w USC.
Maluch jadł już, śpi sobie smacznie. Zwierzaki nasze w szoku, że co ja im tu niby przywiozłam ;)))
Ja miałam ponad 20 kg na plusie, w "pasie" 128 cm.
Po wyjściu ze szpitala ledwo 6,5 kg na minusie... zobaczymy jak będzie spadać.
 
Magmich a w ktorym jestes tygodniu? Bo jakos nie moge Cie namierzyc na liscie...
Czesc Magdalena :) Moja siostra w jednej i w drugiej ciazy przytyla po 30 kg i za kazdym razem bez problemu tracila te kg, a miedzy jej dziewczynkami jest roznica 6 lat. Moze u Ciebie tym razem tez tak łatwo pójdzie :)
Carolajna fajnie, ze juz w domku. A jak Ninka zareagowala na braciszka? ;)
 
Ja w pierwszej ciazy przytylam 28 a zrzucialm zaledwie 10, w drugiej przytylam 11kg i schudlam 32 kg teraz przed ciaza przybralam 10kg a w ciazy przytylam 8kg...mam.nadzieje zrzucic jakies 20kg po porodzie...chodakowska pojdzie w ruch jak nic
 
Ja w pierwszej przytyłam 20 i po zakoncżeniu karmienia była ostra dieta i ćwiczenia i się udało wrócić do formy. Teraz też już mam 19 kg. A co by to było gdybym sobie pozwalała na zachcianki;)
 
Wanna wymyta, umywalka też, lustro i płytki wyszorowane (kibelek zostawiłam mężowi;))na coś jeszcze mam energię tylko od schylania zgaga mnie chwyciła:). Na jutro zaplanowałam pranie bo widzę że się nazbierało.
Tak się zastanawiam czy jeszcze przed porodem pościeli nie przebiorę hmm.... może w weekend.

Ja w pierwszej ciąży przytyłam 9 kg a teraz też mam coś koło 8 na plusie ale ogólnie przy moim wzroście moja waga mnie przeraża. Ciutę mi się przybrało jeszcze przed ciążą więc będzie co zrzucać;)
 
reklama
Te kilogramy powinny spadac z nawiązką bez wysiłku, jako pocieszenie po trudach ciąży i porodu....

U mnie 11.5 kg na plusie.... Na koncu przybralam mega szybko....

Smaruje sie palmersem od 3 mc,wczesniej olejkiem z alterry. Rozstepow nie mam,bo w zyciu ciagle chudne i tyje i sie skóra chyba nauczyła rozciągać;)
 
Do góry