reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

hahaha Anit dobre, dobre :D :D Przypomniala mi sie moja historia sprzed kilku lat jak bylam pierwszy raz w swoim zyciu u ginekologa, ktory, tak na marginesie, byl bardzo nieprzyjemny. Na drugi dzien po wizycie jechalam pociagiem do szkoly i kilka stacji po tym jak wsiadlam do pociagu wsiadl ON i na dodatek usiadl na przeciwko mnie! Nie wiem czy mnie poznal :>
Kati taki plus, ze te bole Cie przynajmniej zmobilizowaly do dzialania :)
 
reklama
Ja najpierw stosowałam babydream oliwkę dla kobiet w ciąży ale wkurzało mnie jak brudziła ubrania a potem ziaji. Na brzuch kładłam obficie balsamu i póki co nic nie wyszło a uda trochę słabiej nacierałam i masz:wściekła/y:
Wasze 98 brzuchy to maleństwa :-p No ale jeszcze kilka tygodni przed wami :-D

Ola do poniedziałku wstępnie mam czekać, jak dalej nic się nie będzie działo to potem co 2 dni na ktg i po 8 dniach wywoływanie więc w sumie nie wiem kiedy Haneczka zechce do nas dołączyć. Wszystko gotowe tylko ona jedna nie :rofl:
 
Kati rozszalałaś się hehe strach mobilizuje:)

To kumpela wróciła od gina poszła do wc, patrzy a ona majtek nie ma hehe nie wróciła już po nie bo jej było glupio:)

Z tymi brzuchami to nie wyobrażam sobie 15cm więcej, bożesz jak Wy dziewczyny się musicie męczyć, mi jest ciężko chodzić, schylać się z bębzonem a Wam!!!!

Ola pewnie jeszcze coś by się znalazlo:))

trochę dziewczyn się dawno nie odzywało ciekawe czy nadal w dwupaku są?
 
Lepiej się pośpiesz z tym praniem bo prasowanie to masakra, a wszędzie pisali, że takie maleńkie ubranka to sama przyjemność prasować, bzdura :sorry:
 
Mi bardzo delikatne rozstępy na boczkach wyszły w pierwszym trymestrze jak jeszcze nic nie było widać że rosnę. Stosuję na zmianę balsam palmers krem i olejek mustela i nic nowego się nie pokazało a te są blade więc jak się wezmę za siebie to powinno być dobrze.
A czy któraś z Was ma doświadczenie z pasami poporodowymi? Czy to coś pomaga? Po 1 ciąży nie stosowałam i udało się wrócić do formy ale to było 4 lata temu a czas swoje robi.
 
Ja wszystko prasowalam ale słyszałam ze prasuje się tylko to co nowe, żeby wyparzyć dobrze chemię,a jak są ciuszki już używane to wystarczy wyprać A Wy jak? wszystko prasowałyście/ prasujecie:))
 
reklama
Do góry