reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Carolajna pijesz do mnie ?? Twierdzisz ze niby wyludzam coś z zusu ?? Z martwię Cię bo jednak nie jest tak jak myślisz ja sobie sama na wszystko pracuje a to ze teraz taka sytuacja wyszła no cóż życie . Nie wiem jak byś zareagowała jak by przyjechała po ciebie karetka z ratownikem w ciąży ?? Czepiasz się bo znowu ci ktoś prawdę powiedział dla Ciebie liczy się kasa kasa i jeszcze raz kasa sama wczoraj napisałaś dla mnie liczy się spokój i zapewnienie dzieciom i sobie standardowego życia to jest dla mnie ważniejsze niż bieganie za kasa a napewno bym już tego nie robiła będąc w ciąży. Pokazujesz teraz jaka naprawdę jesteś specjalnie dla Ciebie wyślę Ci kopie sprawozdania z kontroli i zobaczysz kto wyludza pieniądze . I jeszcze jedna próba nie obrażaj mnie bo ja Ci nie pisze ze jesteś złodziejka a też mogę pisać że robisz przekręty skoro masz kontrol za kontrola
 
Dzien dobry.Chwile mnie nie bylo,wchodze a tu sprzeczka :(

Ja malo ostatnio pisze bo zostalam sama mezu wyjechal i jakos tak albo czasu nie ma albo mam wrazenie ze nie umiem wbic sie w temat i jakos tak mi schodzi czas :)

Carolajna nie ma co sie obrazac na ogolnodostepnym watku kazdy kto czyta moze odpowiedziec co mysli kazdemu ale nikt na pewno nie wylicza Ci i nie ma za zle ze kupujesz cos w takiej a nie innej cenie czy ilosci to Twoje pieniadze i Twoja sprawa.
Dziewczyny tylko mialy na mysli ze badania krzywej cukrowej sa bardzo wazne i wypadaloby to zrobic jak najszybciej bo w razie czego szybsza ingerencja lekarza daje mniejsze ryzyko...nikt nie chce Ci na zle.Ale jezeli ktos ma wiedze na jakis temat to moze cos podpowiedziec,doradzic ale na pewno nie ma w tym celu ataku na kogokolwiek.
 
Ale wsumie sama się teraz przyznała do tego ze robisz jakieś przekręty :-D bo skoro kontrol z zus ma świadczyć o wyludzaniu to kontrol twoich restauracji i firmy musi świadczyć o robieniu przekrętów przez Ciebie brawo :-)
 
reklama
Caro to co aschle napusala to racja..
z tym Zusem przegielas ...
a pisanie o zarobkach to nie miejsce na to . maszkase to ok ale nie chwal sie tak bo kiedys przyjda gorsze dni i co wtedy bedziesz improwizowac ? adla mnie praca jest wazna ale rodzina wazniejsza .
 
Do góry