reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Carolajna pijesz do mnie ?? Twierdzisz ze niby wyludzam coś z zusu ?? Z martwię Cię bo jednak nie jest tak jak myślisz ja sobie sama na wszystko pracuje a to ze teraz taka sytuacja wyszła no cóż życie . Nie wiem jak byś zareagowała jak by przyjechała po ciebie karetka z ratownikem w ciąży ?? Czepiasz się bo znowu ci ktoś prawdę powiedział dla Ciebie liczy się kasa kasa i jeszcze raz kasa sama wczoraj napisałaś dla mnie liczy się spokój i zapewnienie dzieciom i sobie standardowego życia to jest dla mnie ważniejsze niż bieganie za kasa a napewno bym już tego nie robiła będąc w ciąży. Pokazujesz teraz jaka naprawdę jesteś specjalnie dla Ciebie wyślę Ci kopie sprawozdania z kontroli i zobaczysz kto wyludza pieniądze . I jeszcze jedna próba nie obrażaj mnie bo ja Ci nie pisze ze jesteś złodziejka a też mogę pisać że robisz przekręty skoro masz kontrol za kontrola
 
Dzien dobry.Chwile mnie nie bylo,wchodze a tu sprzeczka :(

Ja malo ostatnio pisze bo zostalam sama mezu wyjechal i jakos tak albo czasu nie ma albo mam wrazenie ze nie umiem wbic sie w temat i jakos tak mi schodzi czas :)

Carolajna nie ma co sie obrazac na ogolnodostepnym watku kazdy kto czyta moze odpowiedziec co mysli kazdemu ale nikt na pewno nie wylicza Ci i nie ma za zle ze kupujesz cos w takiej a nie innej cenie czy ilosci to Twoje pieniadze i Twoja sprawa.
Dziewczyny tylko mialy na mysli ze badania krzywej cukrowej sa bardzo wazne i wypadaloby to zrobic jak najszybciej bo w razie czego szybsza ingerencja lekarza daje mniejsze ryzyko...nikt nie chce Ci na zle.Ale jezeli ktos ma wiedze na jakis temat to moze cos podpowiedziec,doradzic ale na pewno nie ma w tym celu ataku na kogokolwiek.
 
Ale wsumie sama się teraz przyznała do tego ze robisz jakieś przekręty :-D bo skoro kontrol z zus ma świadczyć o wyludzaniu to kontrol twoich restauracji i firmy musi świadczyć o robieniu przekrętów przez Ciebie brawo :-)
 
reklama
Caro to co aschle napusala to racja..
z tym Zusem przegielas ...
a pisanie o zarobkach to nie miejsce na to . maszkase to ok ale nie chwal sie tak bo kiedys przyjda gorsze dni i co wtedy bedziesz improwizowac ? adla mnie praca jest wazna ale rodzina wazniejsza .
 
Do góry