reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
nie marwcie sie na zapas napewno wszystko u niej ok.Da znac co i jak .

u mnie dzien zaczol sie dretwo ,, mamuska podniosla mi cisnienie;/ kurcze czasem sie zastanawiam czy ja tez bede taka upierdliwa i bede o wszytsko sie czepiac mojego synka .
Podobno mam zbyt luzne podejscie do zycia tak twierdzi , bo nie przezywam wszystkiego i nie chce sie klocic tylko odpoczac w ciazy skoro mam dbac o siebie zeby stres nie wplynol zle na mnie i dziecko zeby ta szyjka macicy sie nie skracala.. kurcze musialam sie komus wygadac:/
 
jak bede miala chwile to zerkne na fb i zobacze co i jak bo juz tam tyle czasu nie zagladalam ze loginu zapomnialam .Kropek teraz mnie nastraszylas ze cos jest u niej nie tak;o
 
Nova -Może nie ale długo się też nie odzywa.. wybacz ze nie skomentowałam wogul3 twojego posta ale jakoś mi ona w głowie cały czas siedzi..
Ja tez raczej staram się unikać konfliktowych sytuacji niż się nie potrzebnie nakręcac :( co to zmieni
 
Hej wam :-) standardowo pobudka o 3 rano i męczenie do 7 :-( ehhh to już któraś noc z rzędu .
Kropek nie chce nic sugerować ani jeszcse większej afery robić ale odkąd z Magda wyrazilysmy3 swoje zdanie na temat badań przestała się odzywać i takie właśnie o to posty zaczęła dawać kiedyś z choco tez swoje zdanie wypowiedxialysmy na temat ciuchów na fb i usunęła się z grupy.... przypadek ...... jak będzie chciała to się odezwie i powie ale myślę że jest wszystko ok skoro dodaje posty może się z mężem poklucila albo coś tam jen nie poszło nie denerwuj się maleństwo tez jest wtedy zdenerwowane

Myślałam że z moim kaszle juz lepiej :-( a tu znowu dusi :-( oszalec idzie z tego kaszlu
 
no moze Bozenka ma racje. dziewczyny kurcze ja bym tak chciala w zgodzie zyc z Mama ale zauwaylam ze od kiedy leze i nie moge pomagac (robic wszystko za nia) to jest na mnie oburzona wiecznie cos nie tak. :( Bozenka u mnie bezsennosc po 2 tyg zamienila se w takie spanie ze non stop moge teraz chrapac;]
 
Natka to ja tak mialam od początku mogłam spać i spać i spać a teraz :-( dupa może to przez to ze ten kaszel mnie tak meczy nie wiem przypominam sobie ze z synem tez cierpiałam na bezsenność chodziłam spać coś po 4 rano dopiero z córa nie dokonca pamiętam ale raczej też za wcześnie to nie było ;-) mam nadzieje ze mi to minie bo nie chce mi się samej siedzieć jak włączę tv to mąż się budzi wiec siedzę i gram albo szperam po necie
 
Cześć. Kropek dzięki za troskę, wszystko ok, radzę sobie. Mam mega migrenę z nawału rzeczy na głowie więc nie miałam siły odpisywać.

Bozienka przestałam się odzywać bo jestem zajęta, mam 2 kontrole, wczoraj 3, brak pracowników i kilka innych rzeczy ale przecież Ty tego nie rozumiesz a ja jestem wygodna matka co się nie zajmuje tym co trzeba.
Nie będę się wydawać w dyskusje bo widzę od początku, że masz dziwnie wyrobione zdanie na mój temat.
Skoro się nie odzywam po jakimś temacie to oznacza, że nie mam ochoty zagłębiać się w temat i tyle.
Temat grupy FB chyba wyjaśniłam? Nie chciałam jej, spróbowałam, upewniłam się, że mi nie pasuje i się wypisałam, mam do tego prawo.
Ubranka? Dla Twojej wiadomości kupiłam jeszcze więcej, możesz się teraz wyżyć. Stać mnie, mam ochotę to kupuję. Ja się nie wcinam w ilości zakupowane przez inne osoby.

Bardzo źle się od wczoraj czuje a muszę spakować cały pokój młodej i wynieść resztę mebli.
Zajrzę później jak dożyję ;)
Miłego dnia.
 
reklama
Magda jak tam?

Zuza kciuki zaciśnięt

Choco myśle że ok z małą jak się normalnie zachowyje.

Ja też myśle o Caro. Jest tu nas dużo i każda z nas jest inna i ma inne emicje inne problemy i inny styl życia. Caro daj znać co tam.

Ja dzisiaj pobudka po 4 usnełam chwile ok 6 cały czas plecy mi dokuczają
 
Do góry