reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Carolajna każdy ma swoje zdanie i każdy ma prawo do wypowiedzi czy się to komuś podoba czy nie . Zdanie o tobie mam takie jakie sobie sama wyrobiłas nie będę się klucic bo jest mi to nie potrzebne dla mnie ważniejszy jest spokój i jak naj mniej nerwów dziecko to wszystko czuje. A jeszcze tak dodam że wiem co to jest firma i inne obowiązki związane z nią bo też posiadałam firmę ale są rzeczy ważne i ważniejsze i nie zrozumie tego co np napisałaś wczoraj. A ciuszki kupuj sobie ile chcesz jakie chce i naprawdę mam to gdzieś probowalysmy ci z choco wyjaśnić tylko odnośnie wielkości ty się obraziłas bo ktoś Ci zwrócił uwagę na początku pisania na forum tak samo było obraziłas się i nie odzywalas nie wolno Ci zwrócić uwagi ani wyrazić swojego zdania bo obraża odrazu.
 
reklama
To, że nie chce dyskutować na jakiś temat NIE oznacza, że się obrażam. Wolę odpuścić i taki sam zamiar mam teraz.
Firma a 2 restauracje plus firma to zupełnie co innego. Uwierz mi bo firmę swoją prowadzę od 2010 roku i różnica jest tak kolosalna jak chłopiec i dziewczynka.
Myśl co chcesz i mów co chcesz, absolutnie nie mam nic do tego.
 
Zuzanka kciuki za wizytę na pewno będzie wszystko dobrze a Szkrab pokarze się w całej okazałości. Tak fajnie mówić do brzucha po imieniu:-)

Leniwej soboty kobietki, ja wypiłam mleko z czosnkiemi walczę żeby pawika nie puścić ech... życie jest piękne:-D
 
PIP miałam nasłany i przeszłam super. W drugim lokalu PIP nasłany przez pracowników, których wylano jak ja przejmowałam restaurację.
Sanepid planowany do stałego pozwolenia i niby wiesz, że wszystko ok to i tak stres jest :(
 
Carola tez chyba zapomniala ze skoro obnaza sie ze swojego zycia w takim miejscu jak forum to ludzie ktorzy sa jego uzytkownikami maja prawo wyrazic na ten temat swoje zdanie. Jesli sobie tego nie zyczysz to nie pisz o sobie, swoim zyciu itp.
Poza tym nie skoro piszesz zeby cos Ci zrobic zebys juz nie wydawala pieniedzy to ja to rozumiem jako apel z wolaniem o pomoc. A jak ktos napisze co o tym czy innym na Twoj temat mysli to od razu uwazasz ze sie Tobie dowala. My Ci nie zazdroscimy uwierz, a wrecz wspolczujemy ze wszystko kreci sie wokol pieniadza.
I to chyba tyle z mojej strony.
 
Ok dziewczyny, widzę, że moja obecność tu dla większości jest problemem.
Jak ktoś chce podtrzymać znajomość to zapraszam na Facebooka.
Wszystkim życzę co najlepsze.
 
reklama
Do góry