reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Laski, dajcie spokoj. Po co sie klocic i obrazac, mamy sie tu wspierac. Jak ktos nie chce krytyki, to nie powinien sie wywnetrzniac na forum. Ja tez nie robilam jeszcze krzywej cukrowej, w pon ide na wizyte i dopiero zapytam gina, bo wczesniej nic nie mowil.
 
reklama
No bez kitu :/ odkąd wrocilam do pracy pare lat temu nie mialam ani jednego dnia l4, ani jednego dnia opieki, wiec teraz kiedy zle znosze ciążę mam prawo do skorzystania z l4 i glupia jest gadka ze ktos taki wyludza kase z zusu :/
 
Ja mam robic 15.09 i szczerze troche sie boje picia tego bleee no ale coz jak mus to mus.

Jak chodzi o prace to ja aktualnie tez nie pracuje bo po prostu nie bardzo sobie wyobrazam w swoim zawodzie latac z brzuchem :D

Kazdy wie co dla niego i jego rodziny najlepsze wiec nie ma sie co klocic ;) a tez jak ktos sie zle czuje czy ma ciaze zagrozona od poczatku nie moze ryzykowac utrata dziecka czy przedwczesnym porodem...bo logiczne ze Dzieciatko najwazniejsze.
 
Ostatnia edycja:
Olcia Nina ładne :-) hehe miałam koleżankę Milene i powiem Ci ze Franca z niej była ;-) Umnie naszczęście zostało przy Alexie i juz nie zmieniamy jak juz syn mówi o braciszka Alex tak musi zostać :-)
 
Olcia u mnie byłaby Laura gdyby była dziewczynka :-)
Dziewczyny, odpowiadanie ząb za ząb jest trochę nie fajne. Jest taka złota zasada żyj i daj żyć innym i od razu mniej nerwów :-)
 
reklama
U mnie jest tak ze oboje chcielismy Laure, ale... nie wiem czy mnie zrozumiecie, ale jak juz sie okazalo ze to dziewczynka, to poczułam ze absolutnie nie jest to Laura ;) tylko właśnie Maja ;) a Nina przyszla mi do glowy pozniej ;)
 
Do góry