reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Proszę bardzo :-D
 

Załączniki

  • 1443803104546.jpg
    1443803104546.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 50
Bzoienko, ale to o to chodzi,że te niespodzianki są właśnie z takich niby pewniaków. Usg to wciąż tylko maszyna i nawet 4d może się mylić. Mój gin z Pl mi kiedyś opowiadał o takim przypadku. Ja wiem,że żyjemy już w czasach, gdzie jest mało pomyłek, ale są. Może nie do porodu, ale w trakcie ciąży. U swojego syncia widziałam teraz jajca dwa razy, ale uwierz....nie mam 100% pewności :-)
 
Magda to wiadomo ze pewność będzie dopiero po porodzie ;-) i to z wszystkim czy płcią czy jakimiś nie daj Boże chorobami chyba każdy zdaje sobie z tego sprawę maszyna to tylko maszyna i tez się myli :-)
 
Żaba pije kawę w każdej ciąży. W tej również. Na kubek z łyżeczki czubatej z mlekiem. Czasem i 3 dziennie. Aby kawa w ciąży zaszkodziła, trzeba by jej pić równowartość 12 filiżanek ekspresso ;-)

Nie to tyle aż nie zamierzam pić [emoji2] moj maz na kubek 400ml daje pol lyzeczki [emoji39] mysle ze zalewa gdzies z 3-4 cm woda a reszta mleko i to wg niego kawa dla kobiet w ciazy [emoji2]
 
Żaba jakbym miała takie siki pić to bym wolała wcale nie pić ;-). Mi w piciu kawy nie chodzi o to, że szkodzi dziecku, ale o to, że kawa wyplukuje to co jest w ciąży wyjątkowo ważne. To ładnie, że mąż tak dba o Ciebie i dziecko :-)
 
reklama
Z kawy zrezygnowalamna poczatku jak mialam odruch wymiotny ale jak tylko mi przeszlo to wrocilam do picia. Jeden kubek dziennie i od razu sie czlowiek lepiej czuje ;) bez kawy i przy malym dziecku z urwanymi nocami bylby mi ciezko.

Margarita jak sie odzywiasz zdrowo i pijesz duzo wody to jedna porzadna kawa na dzien nic nie zrobi

Magda prosze dopisz do listy moja mala Chantelle :)
 
Do góry