reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Natka każda z Nas chyba tak ma ze coś pociągnie, zakuje, jedną mocniej i drugą mniej:)
Gwiazdeczki kciuki zaciśnięte, długo nam każesz czekać na wiadomości ale cóż poćwiczymy swoją cierpliwość i poczekamy do końca Twojej pracy hehe

A ja zasilam szeregi zdechlaczków! 1,5 roku nie chorowałam ech przyszła kryska i na mnie.
 
reklama
A wlasnie co do kawki czy my mozemy pic kawe? Bo moj twierdzi ze nie i jak prosze go o kawe to wyglada ona nie na kawa z mlekiem a mleko z kawa [emoji2]
 
Gwiazdeczka bardzo się cieszę, gratuluję córeczki :-)
Żaba poczytaj sobie o działaniu kofeiny i wpływie w czasie ciąży. Na pewno w rozsądnej ilości można się napić :-)
Mi przestała w ciąży smakować kawa, piłam tylko kilka razy i z ekspresu, ale i tak bym zrezygnowała z takiego picia jak przed ciążą.
 
reklama
Gwiazdeczko bardzo się cieszę,że córcia zdrowa! Gratulacje ogromne :-)


Żaba pije kawę w każdej ciąży. W tej również. Na kubek z łyżeczki czubatej z mlekiem. Czasem i 3 dziennie. Aby kawa w ciąży zaszkodziła, trzeba by jej pić równowartość 12 filiżanek ekspresso ;-)
 
Do góry