reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Jak mi to kiedyś lekarz na coś tam powiedział tylko juz nie pamiętam na co NIE DAJMY SIĘ ZWARIOWAĆ :-D
Z moja koncentracja i moja pamięcią juz jest mega bardzo źle :-( a zwłaszcza dzisiaj
 
reklama
Choco, obydwa imiona ładne, Oliwii u nas jest pełno, a Maja bardziej oryginalne :-)
Myślę, że najlepiej samemu dowiedzieć się o wadach i zaletach spożywania jakiś substancji czy robienia czegoś i samemu zdecydować czy chcę tego czy nie, wtedy nie ma się do nikogo pretensji, a przede wszystkim do samego siebie :-)
Bozienka z moją pamięcią też tragedia, poszłam dziś po 6 bułek i kupiłam 5, w domu sobie przypomniałam, że chciałam więcej ;-)
 
Magda hahaha :-) ja mam pewność że z tego dziewczynki nie będzie ;-) jajka jak dzwony ;-)
Siostra znajomego miała mega niespodziankę przy porodzie kilka lat temu urodziła syna juz taka szczęśliwa i wogóle a lekarz do niej jeszcze jedno :-) nie wiedziała że ciąża bliźniacza :-) to dopiero szok
 
reklama
Do góry