reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Cześć Dziewczyny

Kingula ja właśnie dzisiaj czuje ból brzucha, i taki trochę dyskomfort
do tego strasznie mnie muli już kilka razy myślałam że zwymiotuje... Mam nadzieje że to nie żaden wirus :(

Jesli chodzi o ciuchy ciążowe to ja zamówiłam sobie trzy pary spodni na allegro i cena mnie wyszła tyle co chcieli w sklepie za jedną pare ;/
i też mam problem z kurtką, na razie chodzę w jesiennej i dopinam się, ale nie wiem co będzie w zimę i gdzie szukać. Kurtkę jednak musze przymierzyć
 
reklama
Laski , ja tez nie mam kurtki... z moim mega brzuchem bede musiala sie naszukac..ale moze tez przez neta zamówie. Spodnie kupuje w hm, mam tez od nich bluzki ciążowe, a w ktorys dzien chce sie wybrac do c&a, tez maja kolekcje ciazowe :)
 
Ja przeszłam wszystkie sklepy w 3 galeriach dopiero ten mi spasowal bo wyglądałam jak namiot i to nie szczególnej urody .. dlatego dla mnie kupowanie przez neta by się nie sprawdziło :( to samo ze spodniami :( mam szerokie uda i krótkie nóżki wiec czasem są świetne ale uda mnie nie puszcza i lipa a znów jak uda puszcza to 20 cm za długie ..

Aktywny mam dzien dzisiaj chyba słabości przeszły :) cały dom posprzątałam :) tzn prawie bo w jednym pokoju mam graxiarnie i stertę prania ... a tam ma być dzieciecy i powoli do niego psychicznie się zbieram żeby wysprzatac;) hehe;)
 
Hej .co do spodni mam z tym probem bo chcilam zamowic spodnie przez neta. Ale zastanawiam sie czy w czasie ciazy zwiekrzy mi sie obwod bioder??
Dzis mega boli mniebiodro i brzuch jak by sie naciagal to znak zechyba rosnie??
 
Witam Was, ja sie w miare lepiej czuje za to meza dopadlo i teraz nie wiem co gorsze samej byc przeziebionym czy miec faceta zrzedzacego i "umierajacego" na katar :/

Chyba mi w koncu brzuch zaczyna widac bo mi sie wczoraj dzieci w szkole pytaly co zroobilam z brzuszkiem, ze jest taki duzy:D :D :D

Kropku tez sie nie znam na kunach wspolczuje sytuacji ja sie wszystkich szkodnikow boje i chyba bym zawalu dostala :D
Choco Ty dalej karmisz piersia? Ja wlasnie tez myslalam, ze nie mam kurtki. Musze sie za jakas uzywka rozejrzec.
Bozienko co to za nieludzka praca?
NowaNatka zalezy ile przytyjesz :p jak duzo to Ci sie zwiekszy :p
Kingula jak nie jestes czegos pewna to czemu nie zadzwonisz do lekarza?

Ok czas na kawe :)
 
Hej kochane :-)


Pół nocy wczoraj szukałam dodatków do tych babeczek i średnio się wyspałam. Najgorsze że wciąż mi coś brakuje, a nie mam czasu szukać w necie....


Tiniaq z tymi tabsami w ciąży to również w Pl szkoły są różne. Jedni każą odstawić,a inni nie. Ja biorę zawsze cała ciąże. Insulinę u nas włączają dopiero,jeśli pomimo brania tabletek cukry są powyżej 8. Ja tylko raz miałam insulinę po 20 tc z synkiem,ale w.małej dawce. Najważniejsza jest dieta,ale fakt,że jak ktoś pierwszy raz ma z tym styczność to ciężko dietą regulować cukry. No i ja juz mam inne tabsy niż metformine,ale zarówno jak brałam te czy inne,to całą ciążę. Dodam,że moje dzieci nigdy nie miały problemów metabolicznych :-)

Kropeczko współczuję tych kun!!! Ja bym na zawał zeszła chyba :baffled:

Choco ja też nie mam kurtki,a spodnie ciążowe z poprzednich ciąż wciąż na mnie za duże. Jestem w takim przejściowym momencie,czyli najgorszym. Co więcej poruszam się głównie pieszo całymi dniami,więc też musi być to coś odpowiedniego. No i problem. Bo stacjonarnie mam wybór żaden. O tyle dobrze,że mogę online zamówić na odbiór w sklepie, przymierzyć od razu i oddać jak nie pasuje. I chyba tak zamówię kurtkę. Podoba mi się jedna w Bonprixie. Może za cienka na polską zimę,ale u mnie w sam raz ;-) Nie chcę czegoś bardzo ciążowego, bo jednak żal wydać kasę na coś,co ponosze pewnie 3 miesiące :-p

Zuzanko współczuję ząbkowania. U nas tylko Nikusi wyszły ząbki bez problemów. Pozostała dwójka to był jakiś horror! :eek:

Kingula mnie tam podbrzusze boli całą ciążę. Na każdym etapie z innego powodu,ale tak jak piszesz. Ból jak ten na @. Powiedz o tym lekarzowi,ale u mnie to normalne. W poprzedniej ciąży,którą straciłam ból był zupełnie inny. Nie pozwalał funkcjonować. Nie mogłam nic. Od razu wiedziałam że jest coś nie tak. ;-)

Ollcia u mnie cholerka nie ma C&A a właśnie tam ponoć są fajne rzeczy. Hmm...aż zerkne online. :-)

Novaspace ja np zauważyłam, że czasem brzuch mnie boli tak po prostu. Pomimo że nie miałam męczącego dnia. Nie zawsze po zabieganym czy nerwowym dniu. Wydaje mi się, że nasze maluszki po prostu zaliczają skoki wzrostowe :-)


Idę faszerować paprykę na obiad,ale będę zaglądać :-)
 
Natka ja kupuję taki rozmiar jaki mi wychodzi z wymiarów podanych na stronie. Jak nie przytyjesz dużo,to powinnaś mieć ten sam rozmiar co przed ciążą,a jak więcej to lepiej się mierzyć na bieżąco i sprawdzać tabelki podawane przez sprzedawców ;-)

Gwiazdeczko mój mąż.właśnie od wczoraj ma katar i oczywiście umiera :-D no gorzej jak z dzieckiem :-p
 
reklama
Byłam w C&A i nic nie ma, ubrania jak dla starszych pań ;(((
Na normalnym dziale za to kupiłam fajny sweter, bardzo długi.
Generalnie mam trochę ubrań, i raczej nic więcej typowo ciążowego kupować nie będę.
Mam 2x Jeansy, 2x spodnie materiałowe, legginsy, sukienki, koszule itd. Ostatnio dokupiłam marynarkę itd w razie jakiś spotkań. Mnie bardziej martwią buty za to. Mam pełno ale eleganckie i bez obcasa? Nie mam :((
 
Do góry