reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Od rana latam. Mąż pojechał do drugiego lokalu. Ja odwiozłam małą do szkoły, pojechałam po drobne zakupy i do pracy.
Potem do domu, psa do fryzjera, kota do weterynarza, znowu do domu z kotem.
Potem zakupy do pracy i dopiero teraz usiadłam z herbatą, ledwom żywa a nie ma nawet 12 !!!
 
No wlasnie te rozmiary sa n ie rowne, bo z tabeli ro zamiarów co chce zamowic podnie wynika ze mam rozmiar miedzy m a l , wiec nie wiem ktore brac , z drugiej str zawsze nosil am m alejak mierze spodnie z przed ciazy to sie zapne ale cina mnie:-(
 
No mnie dzis tez pobolewaja biodra i to ta ze ledlo chodze , az promieniuje w okolice nerek , normale to jest?
Juz nie wspomne o tych wiezadlach ktore naciagaja sie jak glupie
 
Wizytę mam u giną w piątek to zapytam,nie dzwonię bo już ki głupio on myśli pewnie że ją jakąś wariatka przewrazliwiona jestem.Jak mnie podbrzusza bolało w ok 12-15 tydzień i zadzwoniłam to ki powiedział że dopóki nie leze na luzku nie zwijam się z bólu.nie ma skurczy.ani plamien.krwawien.to tak ma być wszystko się rozciąga,dlatego pytałam was czy też tak macie.ho nie bolało mnie już od jakiś 4 tyg a od wczoraj coś pobolewa.
 
kingula116 wydaje mi się, że normalne. Mnie od trzech dni boli w okolicach pępka... Taki piekący, rociągający ból;/ a wczoraj na wizycie lekarz mówił, że Dzidzia na wysokości pępka jest, więc to pewnie to, oby...:)
 
Hej kobietki, mnie dziś też jakoś ciągnie brzuch. Zaraz na polowanie do lumpka idę, może coś znajdę, jakas spódnica ciążowa by się przydała. Spodni mam 2 pary, te z h§m rozmiar 42, bardzo zawyżone te ich rozmiary. Zamówiłam jeszcze 2 pary legginsów na allegro, bo już jedne mam i zadowolona jestem. Na szczęście bluzki lubię oversize i te sprzed ciąży pasują :-) Mam za to ten sam problem co Carolajna - buty, wszystkie mnie cisną :-(
 
reklama
CAROLAJNA ja juz bol wzgorka przezylam teraz te biodra.

LADY z. Tym pepkiem to chyba norma bo on mnie piecze swedzi i boli i od pepka ciagnie bol w bok brzuchawiec tak chyb a ma byc
KINGULA a co do tego co mowisz ja mam tak bardzo czesto
 
Do góry