reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
U nas tez ale w h&m znalazłam dzinsy ze specjalnym pasem a w stradiwariusie ze zwykłej kolekcji wynalazłam fajna kurteczke 2 któream zapas na rosnący brzuch zaraz ci podeślę.zdj;*
 
Były też granatowe i kremowe:)
 

Załączniki

  • 1442902033465.jpg
    1442902033465.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 36
  • 1442902064846.jpg
    1442902064846.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 33
Kropek - współczuję nieprzespanej nocy i chałasów. Trzymam kciuki za szybkie usunięcie gości.
A Twoje desery wyglądają rewelacyjnie :-)

Bozienka - no to macie ciekawy dzień... Powodzenia na wizytach.

Choco - ja sobie poprzednio kupiłam zwykłą kurtkę w big starze, tyle że rozmiar większą, taki fason z miejscem na brzuch. I w sumie do 8 miesiąca ją nosiłam (potem było za ciepło). Muszę tylko ją znaleźć...
Spodnie - dżinsy ciążowe jedne mam z lumpka , drugie z hm i teraz trzecią ciążę będę je męczyć ;-) jeszcze trochę luźna jest ta wkładka na brzuch, ale w inne prawie się nie mieszczę. A i mam jeszcze jedne - normalne, ale większe w pasie - teraz pewnie posłużą jeszcze z miesiąc, no i po porodzie się przydadzą (oby jak najkrócej)

Magda - ale pyszności planujesz... Mniam :-)

U mnie też noc ciężka, bo synkowi zęby idą - na szczęście to już piątki, więc potem będzie chwila spokoju.
 
A ja przyznaje sie bez bicia ze dzisiaj ja nie mam humoru.
Tak poprostu. Ja w swoje kurtki sie nie mieszcze. Zamowilam sobie zimowke przez internet ale boje sie ze cos bedzie z nia nie tak i ze nadal nie bede miec kurtki. A zeby nie bylo wybralam opcje kuriera i czekam juz tydzien :/ Do tego tez w necie podoba mi sie plaszczyk ale mam podobne odczucia - co jak cos bedzie z nim nie tak. Ale chyba sie skusze.
Spodnie sobie tez zamowilam to przyszly za duże :/ mialam is sprzedac ale wlasnie pomyslalam ze moze dam je do krawcowej zeby mi je zmniejszyla. Ciekawe czy to sie bedzie oplacalo.
I co, bluzki za krotkie, z długim rękawem to chyba nawet nie mam.
No i dzis mojemu mezowi sie oberwalo za moj "wielki" problem ale przyjal to dzielnie na plate ;)
Powiedzialam kumpeli I stwierdzila ze rozumie bo jak kobieta nie ma sie w co ubrac to od tego sie zaczynaja wszystkie problemy..

Ok troche mi ulzylo.

Sory :)
 
Jej nie jestem wstanie was nadrobić.Dziewczyny czy wy macie ppobolewanie podbrzusza,jak na okres?myślałam że to po 20tyg już nie pobolewa,a j czuje pobolewanie podbrzusza
 
reklama
Do góry