reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

No właśnie u mnie wybór w c&a zalezy od sklepu.. w Gliwicach maly wybór i tak jak piszesz, ale w Katowicach suuuper, przed ciążą wszystkie spodnie tam kupowalam :) aaa i u mnie w zabrzu tez będą otwierać. Plus mieszkania na slasku jest taki ze w kazdym mieście cos i do każdego dojadę w 20min ;)
 
reklama
Carolajna to dziwne,bo akurat H&M ma zawyżona rozmiarówkę. No i ja pisałam o sobie,że kupuje rozmiar jak sprzed ciąży. Poza tym każdy producent ma inne rozmiarowki dlatego trzeba sprawdzić wymiary producenta ;-)
 
Ja kupilam spodnie w h&m miesiac temu rozmiar 36 to mi z tylka spadaly, teraz juz lepiej sie trzymaja ale mam jeszcze luz. Co jakis czas musze podciagnac. Innego wyboru nie mialam, w swoje sie nie miescilam a te ktore dostalam od siostry to byly za duze [emoji2] i jak na razie zadnych nie planuje. Po Waszej dyskusji sama sie zastanawiam czy kurtki beda jeszcze na mnie dobre [emoji2] musze sprawdzic zebym nie zostala na lodzie [emoji39]

Ollcia widze ze Ty ze slaska [emoji2] w najblizszym czasie sie w Twoje strony wybieram na badania bo mnie gin wysyla [emoji2]

Dziewczyny powiedzcie mi ile przytylyscie do tej pory. Boje sie ze za duzo przytylam [emoji17]
 
reklama
Uwielbiam mieć kucharza :)))
 

Załączniki

  • 1442919738664.jpg
    1442919738664.jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 36
Do góry