reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

O ludzie co w tym zusie? Współczuje dziewczyny ja nawet niewiem jak ja mam.

A mnie dzisiaj spotkało coś miłego :D. Zadzwonili z pracy że umowa na mnie czeka do podpisania i mi dali na stałe :D miałam do września. :D
 
reklama
Hej dziewczyny,
Zus, ech, też problemy kieliśmy jak załtwialiśmy z mężem papiery do kredytu, masakra jakaś...
A ja dziś z młodym u ortopedy byłam, bo mi nieładnie chodzi (na paluchach i nogi do środka jak modelka na wybiegu stawia) i mamy wzmożone napięcie mięśniowe mięśni ud... Czeka nas rehabilitacja, w pn mam do rehabilitantki dzwonić się umawiać. Po prostu jak nie urok to sraczka. Ech, dobrze, że tylko tyle w sumie biorąc pod uwagę pulę powikłań wcześniactwa. Także dziewuchy w razie czego krzyżować nogi i żadne wcześniaki nie dozwolone! :-)
A my jutro na echo jedziemy, pewnie tak jak z młodym od razu pełne usg zrobią, to może się nam ujawni płeć ;-)
 
Bez problemów było z malutką? Bo u nas w sumie dopiero teraz to napięcie wyskoczyło (lub jak powiedział ortopeda "odbiło się czkawką" ;-p)
 
Tiniaq rechabilitowalysmy się przez jakieś 4 miesiące i oprucz częstych wizyt w 1 roku życia nic więcej nie było . Mała była już od 27 tygodnia przygotowywana dostawała sterydy na płucka wiec z oddychaniem większego problemu nie było jedynie z temperatura 2 tygodnie w szpitalu i do domku :-) i jak narazie jest spokój z wczesniactwem ;-)
 
Bozienka, to spoko, my w szpitalu równo miesiąc, 2 tygodnie inkubator a potem dran nie chciał przyrastać, skończyło się na podawaniu mieszanek dla wcześniaków. Z resztą młody i tak nie dawał rady cysia ssać. :-)
 
Jeju co za dzien marze tylko o tym zeby sie walnac na lozko i spac. To chyba jakis wirus bo mnie zaczelo czyscic, oby tylko na synka nie przeszlo. Tak to jest jak sie pracuje w szkole z maluchami to chodzace inkubatory na zarazki :/ oby przeszlo do jutra.

Wspolczuje problemow z ZUSem cos sie uwzieli na ciezarne niepotrzebne stresy :/

Magda w zeszlej ciazy w pracy poszlam na zwolnienie i dzieki Bogu okazalo sie, ze firma jest ubezpieczona gdzies tam i ciezarnym na chorobowym wyplacali 100% pensji, nikt mnie o tym nie poinformowal bo bym zalatwila zwolnienie wczesniej a nie jak juz bylam na skraju depresji :/
Tiniaq masz racje, dobrze, ze "tylko" to wyszlo i nic innego, rehabilitacja na pewno pomoze
Bozienko jej wczesnie rodzilas, dobrze ze z dzieckiem wszystko w porzadku
Madisoni no wlasnie gdzie jestes?
 
reklama
Do góry