reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Heh, ja mam inspekcje pracy na głowie. 09.09 zakończyła się kontrola a dzisiaj Pan sobie wpada bez zapowiedzi i pracowników zaczyna przesłuchiwać. Szybko go sprowadziłam na ziemię.
 
reklama
A co oni się tak uparł na kobiety w ciąży ?? Pierdziele w życiu nie kozystam z l4 ani na dzieci ani na siebie jedynie teraz i przy synu a oni się czepiają . Carolajna chyba raczej napewno tego zrobić nie może skoro kontrol się skończyła tc teraz musieli by ją wznowić
 
Ja po ostatnim poronieniu miałam małe powikłania i załamanie nerwowe więc byłam na L4, przyciągnęli mnie w zusie pięknie. Ale nie dałam się.
 
Bozienka, Ty też? ja kurcze też zawsze uczciwie pracuję, nie biorę L4 ani opieki a jak człowiek faktycznie źle znosi ciążę to muszę po zusach jeździć i się tłumaczyć :baffled:

Carolajna, cierpliwości z nimi życzę ;-)
 
Olcia a od kiedy jesteś na l4 ?? Bo mi pisze w piśmie ze wstrzymują od 27.07 do 19.09 i nic wsumie więcej co będą kontrolować co będą wyjaśniać no nic kompletnie nawet numeru tel nie ma tylko podpis jakiejś babki i to nieczytelny
 
reklama
Bo by zrobili jak u nas i byłoby po problemie. Zwolnienie tyle płatne,że nikt nie chce chodzić, a w zamian za to,pracodawcy obchodzą się jak z jajkiem z ciężarnymi i wszyscy są zadowoleni.
 
Do góry