reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Witam, a ja dzisiaj zmęczona po pracy ale mam bardzo dobrych humor :) maluszek dzisiaj delikatnie kopie i to chyba on tak pozytywnie mnie nastawia.
Malina wszystko będzie dobrze, faktycznie nie powinnaś się zbliżać do małej, jutro nadrobicie wszystkie przytulańce.
Caro czekamy na wieści z wizyty.
 
Carolajna powodzenia na wizycie :) Lekarz to teraz sprawa nr 1. Musisz sprawdzic tez dlaczego noga puchnie :(

Chocolatequa Ja miewam teraz silne kłucia takie jakby kolki,ale raczej na dole brzucha , raz po jednej ,raz drugiej str
Bozienka Miałam b.silne bóle krzyza jeszcze przed ciązą,ale juz przeszły, teraz wracaja tylko jak długo jestem w pozycji siedzacej, musze miec b.miekko pod tyłkiem

Magda Podziwiam cierpliwość, oby tort się trzymał ;)
Super ,ze masz takiego lekarza, az się człowiekowi chce isc na wizyte jak ma sie zaufanie do swojego lekarza

M@linka współczuje, tyle przezyc! Ale juz niedługo będziecie po badaniach , bedzie dobrze :*
 
Tak się cieszę z tej wizyty w środę, że nawet mnie nie załamała wiadomość iż mąż nie da rady ze mną jechać i muszę się tam jakoś sama dostać. Ciężko będzie, bo o ile do Cardiff dojadę bez problemu, tak tam już nie wiem jak, ale wyjadę wcześniej to jakoś dam radę. Mąż jak mu się uda, to chociaż po mnie przyjedzie ;-)
 
Jak tam wieczor mija? U mnie spokojnie, boje sie nocy bo synek ma okropny katar pewnie znow Bidulek nie bedzie mogl spac :(

Jadzka tort serowy robilam, taki co musisz zrobic jak sernik, schlodzic, oblozyc zimna masa i serwowac na zimno.
Szogi gratuluje dziewczynki. Ja bym chciala drugiego chlopaka.
Emka czytaj etykietki, wszystko tam jest napisane. Jak chcesz zdrowe to zrob to sama, kup jogurt naturalny zwykly nie odtluszony i zblenduj z truskawkami.
Magda ciesze sie z dobrych wiesci.
Carolajna jogurt 0% wcale nie jest taki zdrowy, duzo lepiej jest zjesc ten z pelna zawartoscia tluszczu. Gratuluje synka.
Malinko wspolczuje, serce musialo Ci krwawic. Jak corka to zniosla?
 
Witam po nieobecności :-)
Czytałam Was na apce, żeby wiedzieć co u Was, ale ostatnio jestem tak zajęta, że nie wiem kiedy te dni mijają. Spędziłam wspaniale chwile z mężem i przyjaciółmi na wyjeździe, doladowalam baterie, a ten tydzień spędzam na nadrabianiu zaległości na spotkaniach z przyjaciółmi na miejscu. Dziś byłam na pięknym ślubie, oczywiście przypomnial mi się nasz i się wzruszyłam :-)
Synuś już daje znać coraz częściej, dzisiaj to szaleje na całego :-)
Magda trzymam kciuki za srodowa wizytę, na pewno sobie poradzisz :-)
Gwiazdeczka życzę spokojnej nocy, żeby ten katarek jednak odpuścił.
Malinka z całego serca życzę dobrych wyników.
Szogi gratuluję córeczki :-)
 
Gwiazdeczka Jak moja Corcia była mała i miała katar to wcierałam ampułke vick vapo rub (nie wiem czy dobrze napisałam) w róg przescieradła czy poduszki (nie za blisko zeby dziecko oka nie zatarło) Lżej się wtedy oddycha, ten zapach pomaga w oddychaniu.

Wiem,ze powinnam czytac etykiety, ale jakos tak sie wydaje ze maslanka to samo zdrowie :(
Kupuje tez same jogurty 0% bo uzywam czesto zamiast smietany. Trzeba robic samemu no cóz..
Uwielbiam tez kefir w pudełku, ten jak mleko, ciekawe jaki tam skład, tez wyczytam zanim kupie teraz :(

Carolajna Spokojnej nocki, ja po wizycie usg zazwyczaj dobrze spie, bo nerwy puszczaja i sie relaksuje.
 
reklama
Do góry