reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Hej dziewczyny!
Ja po kilkudniowej przerwie, ale czyta czytalam na apce co tam u Was.
Malinko, nie martw się, jeszcze wieczorem przytulisz córcię :-)
U mniz z kolei dziś dzień intensywny, sporo do pozałatwiania a mąż dopiero o 21 wróci. Teraz chwila spokoju, Mateusz dał się do kojca odłożyć a ja korzystam z wolności. :-D
 
Madziu super że już umówili wizytę i to z lekarzem do którego masz duze zaufanie:)

M@linka nawet nie wyobrażam sobie jak musiało Cię serducho boleć ale dobrze że ostrzegli, Mała szybko zapomni o tej sytuacji a Ty wiesz że nie zaszkodziłaś drugiemu Skarbowi!

Carola szykuj brzucha na podglądanie!
 
Hej dziewczyny!
Ja po kilkudniowej przerwie, ale czyta czytalam na apce co tam u Was.
Malinko, nie martw się, jeszcze wieczorem przytulisz córcię :-)
U mniz z kolei dziś dzień intensywny, sporo do pozałatwiania a mąż dopiero o 21 wróci. Teraz chwila spokoju, Mateusz dał się do kojca odłożyć a ja korzystam z wolności. :-D
Niestety przytulić ją mogę dopiero jutro:-(

demolka wiem, że musi tak być ale to jest właśnie moment, którego się obawiałam zachodząc w drugą ciążę...
Mój Maluszek pięknie mnie dzisiaj kopie...chyba mnie pociesza;-)
Carolajna powodzenia na wizycie:tak:
 
reklama
Do góry