reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Dziewczyny wczoraj wieczorem bolało mnie pod zebrami nad brzuchem po prawej stronie, tak jakbym miała cały czas tam kolke. A dziś teraz mnie zaczelo tak samo bolec ale po prawej stronie. Mialyscie tak?
 
Ja wróciłam z tej pracy. Szybko zdjęłam dekorację z tortu, który wczoraj mi tak dokuczył i położyłam ją od nowa. Teraz już lecę po dziewczynki do szkoły.

Dobra wiadomość dzisiejszego dnia jest taka, że przyszło mi wezwanie na wizytę do tego mojego lekarza z Cardiff. Jadę w środę na 10.20. Strasznie się cieszę, bo to jedyny człowiek, który wie wszystko do początku do końca jeśli chodzi o problemy poprzedniej ciąży :-)

Choco ja nie jestem panikarą i zwykłam wszystkich zawsze uspakajać, ale takie bóle po prawej stronie nadbrzusza mogą pochodzić od wątroby i bywają w ciąży bardzo niebezpieczne. Jeśli są uporczywe, to zgłoś to koniecznie jakiemuś lekarzowi. Warto zrobić kilka badań. W późniejszej ciąży można to zrzucić na fakt rosnącego maluszka, ale i tak zawsze trzeba je sprawdzić. Uważaj na siebie kochana ;-)
 
Będę dziś po południu na kompie na bieżąco, więc komu czegoś do list nie dopisałam piszcie od razu :-)


Zuzanka kurcze, podałaś mi datę wizyty 09.02 :confused: Hmm.....bo ta na NFZ to 7 września? Daj znać proszę :-)
 
Hej! Ciężki dzień dziś mam... :-(Córcia miała te badania, ale okazało się że z racji tego że jestem w ciąży nie moge być przy niej w czasie badania i przez kilkanaście godzin po nie może się do mnie przytulać i zbliżać na min 1,5 metra... Na badaniach została z mężem, ale ja i tak zaraz po zamknięciu drzwi wyjściowych ryczałam jak dziecko...zawsze byłam przy niej w takich chwilach:-( Czekałam jak na igłach kiedy wyjdą, a potem musiałam dosłownie przed nią uciekać jak chciała się przytulić... Straszne uczucie:no: Teraz pojechali do dziadków, wrócą pewnie dopiero jak zaśnie... Przeryczałam pół dnia... uczucie najgorsze z możliwych, tęsknota za własnym dzieckiem, które jest w zasięgu ręki a nie mogę jej dotknąć...:-:)-(
Magda super, że w końcu trafisz do lekarza, który wszystko wie i rozumie :-)
Bozienka, choco jak nie przejdzie to do lekarza lepiej... ja w pierwszej ciąży miałam jakąś kolkę układu moczowego... zaczęło sie pobolewaniem z jednej strony brzucha i pleców, a po kilku godzinach ból nie z tej ziemi:-( Lepiej nie lekceważyć...
 
reklama
Wyniki przyślą pocztą, nie wiem kiedy:-( Też pierwszy raz spotkałam się z tym badaniem... Chodzi o to, że dopóki ten izotop podany dożylnie krąży we krwi,to dziecko jest jakby napromieniowane... Po kilku/kilkunastu godzinach wydala to z moczem. Na dorosłych to niby nie wpływa jakoś ale na dziecko w brzuszku juz tak:-(
 
Do góry