reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Malinka współczuję ale z drugiej strony jakby miało to zaszkodzić maluszkowi to dobrze ze jesteś ostrozna :)

Madzia ciesze się ze w pracy ok i z lekarzem tez dobrze ,dobrych wieści nigdy za wiele:)

Ja poszłam na zakupy .. najpierw do takiego szmatexu co dużo rzeczy mają normalnie z metkami sprowadzanych z niemiec i z Anglii i one są tanie jak w ciucholandach a często nowki i jakoś ogarnąć można bo na wieszakach większość wisi. Daaaaaawno tam nie byłam ale z tego co pamiętam nic się nie zmienilo;) i przy okazji mnóstwo ciuszków się ną oglądałam skoro na razie nie mogę kupować ;) spodnie ciążowe były nawet kilka sztuk jedne dokładnie takie same jak później kupiłam w h&m ale się w nie nie zmieściłam a szkoda bo były za 35 a ja za nowe dalam 150 co mnie mocno zabolało bo nie chciałam wydawać kasy na ciuchy ciążowe ale chyba się nie obędzie bo o ile w lecie można chodzić w szerszej sukience, tak zima to nie przejdzie:(

Później coś tam pichcilam i w końcu się położyłam :)

Miałam też przykra przygodę z psiakiem:( ugotowałam rosol i z mięsa stwierdziłam ze zrobię sobie galaretkę mięsna i dałam piesełowi do zabawy ta taka gumowa cześć co jest w mięsie wołowym myślałam że będzie sobie to gryźć a on ze dostaje tylko karmę i takich rzeczy nie to tak się na to żucił ze połknął całe i się mi zaczął dusić :( mąż go długo klepal i wyplul to na szxzescie ale mieliśmy stracha pies chyba tez się wystraszyl:(
 
Dobrej nocki Dziewczyny, słodkich snów o naszych bobaskach :D

Ja odkąd szkoła sie zaczęła pobudki o 7 ej, jutro pośpię dłuzej. Teraz juz mnie sen rozkłada, a ja zwykle nocny marek :D
 
Kropek tak to jest z psiakami, ale najważniejsze, ze juz ok.

Malinko to niesprawiedliwe, ze tak musisz patrzeć na to wszystko z boku. Czasami tak jest, ze chcąc dla jednego dobrze drugiego musimy zranić. Najważniejsze, że już po badaniu i niebawem przytulisz corunie!!

Madzia dasz sobie radę w końcu mieszkasz w uk a to już duża samodzielność. Zobaczysz dotrzeć będzie pestka tylko przestudiuj sobie na necie trasę.
Caro i jak na wizycie?
 
Ja obudziłam się o 4 ale poprzewracałam się z pół godz w łóżku i zasnęłam dalej. U nas strasznie zimno. Najgorsze to że nie mam co ubrać. Te większe rzeczy są letnie. Byłam w tyg na zakupach, kupiłam jeansy na gumkę i sweterek i sukienkę ale ona to raczej letnia jest bo u mnie w pracy jest ciepło cały rok. No i kurcze nie mam żadnego płaszczyk czy narzutki jesiennej, ale ze mnie gapa.
 
Anit ja mam problem z butami. Mam ich dużo ale przez spuchnietą stopę mogę tylko jedne, odkryte a tu chłodno :(

Ubrania mam na szczęście
 
reklama
Nie wiem zimno mi było w nocy a poty mnie oblewały ..mam nadzieje ze mnie nic nie bierze :( jeszcze mi tylko brakuje żeby się jakieś chorobsko przyplatalo..

Do tego pogoda beznadziejna zimno i deszczowo:(

A już czarę przelał fakt ze wogule nie czuje ruchów dziś zaczynam 20 tc a nic kompletnie kiedyś mi się wydawało ze czułam ale jak czytam ze wy wyraźnie odczuwacie kopniaki tak u mnie nic:( gdyby nie detektor to chyba bym od zmysłów odchodziła :(

Ale narzekam ..sorry:(
 
Do góry