reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Demollka tak ja mam bernenskiego.No i wstepna diagnoza to pekniecie torebki stawowej ale to diagnoza bez badan ani nic.W piatek ma miec badanie i RTG no i jezeli bedzie taka koniecznosc to zabieg...Takze w zasadzie za duzo jeszcze nie wiemy.
 
reklama
Carolajna kto Ci takie pysznosci serwuje?? Też chcę ;)

Część u mnie w restauracji a część w innych miejscach jadam ;)

Beemik współczuję wizyty :(

Malinka, to właśnie najgorsze jak dziecko cierpi :( niby wiesz, że to dla jej dobra ale serduszko pęka.

Mi się strasznie ciężko zrobiło, aż się położyć musiałam :(
 
hej dziewuszki!! mam do Was pytanko troszke odbiegające od tematu:) Mianowicie chodzi mi o ruchy dziecka,rozpoczełam 18 tydzien:) nad spojeniem lonowym czuje takie powietrze (takie stukniecie powietrza) i czy to juz sa te ruchy ? dodam ze dzieje sie tak gdy długo poleze na plecach . Kurcze , nie chce tego przegapic. jak bylo u Was? dodam ,ze to moja 1 ciaza:) z gory dziekuje za odpowiedzi:)
 
NowaNatka nie wiem. Stuknięcie powietrza to dla mnie jelita bardziej.
Ja pierwsze ruchy w pierwszej ciąży czułam w 21/22 tc.
Teraz się zaczynają powoli ale to rozpychania takie łagodne, lekko łaskocze. Coraz śmielej
 
M@linka trzymaj sie dzielnie :*
Sorki teraz o jedzeniu doczytałam, wczesniej wrzuciłam moje plany obiadkowe, dopiero zacznę robic, własciwie to juz kolacja, bo niedawno zupe jedlismy, yez poza domem dzis cały dzien, załatwianie róznych spraw.

beemik po to jest to forum ,wygadaj się! Weź głęboki wdech, przytrzymaj...wydeeeeeech! I poczuj ulgę.
Mnie na prywatnym badaniu w Ie lekarz bada tez mięsniaki, ogląda czy się nie przemieszczają i zapisuje wielkość. Raz nawet sam zaproponował przez te miesniaki badanie ginekolog.usg dodatkowo aby odrazu sprawdzic dokładniej co się tam dzieje.
Tetaz w ten piątek będe mieć szpitalne usg i 1 sze ginekol. u nich chyba..tez.
A to czy robisz badania prenatalne to twoja decyzja, powinien lekarz cię poinformować, dlaczego powinnaś ale nie mędrkowac i bredzic o google, tez bym się wkurzyła.
Ja nie robię dodatkowych badań, miałam te podstawowe prenatalne,wyszły ok i lekarz powiedział ze nie widzi potrzeby chyba ze ja chce.
 
wlasnie w tm jest sedno sprawy bo nie wiem czy to stukniecie czy powietrze bo nigdy wczesniej w tym miejscu nic takie nie wystepowalo i wlasnie znow sie mi zdazylo siedzac na lini pepka na dole :O moze to rzeczywiscie Synuś puka?:>
 
reklama
Kati29 chodze normalnie na kase tylko ja mieszkam w DE. Chodzi o to podstawowe badanie na przeziernosc karkowa. Zaproponował, ze moge zrobić u jego kolegi po fachu, podobno dobrego specjalisty. Ja poczytałam, popytałam i stwierdziłam, ze nie chce robic tego badania, bo nie mam ku temu powodów, bo i tak nie da mi to 100% pewnosci, ze wszystko jest ok. Wiec zrezygnowalam.Wiem, ze wiekszosc dziewczyn tu obecnych włacznie z Toba przeszlo juz te pomiary oraz uważa to za bardzo przydatne. Ja postanowilam inaczej i on jako lekarz powinien uszanować ta decyzje, a nie sie oburzać.

Wam sie terminy przesuwaja na styczeń, a mi z kolei na marzec. Wg mojego lekarza to dopiero 13 tc :-( wiec jestem za wami daleko w tyle...
 
Do góry