reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Nowa Natka pewnie,że możesz dołączyć! Myślę,że to na pewno synuś puka :-) Jak coś to podaj dane do naszej listy ;-)

Beemik
ale to naturalne,że nasze maluszki będą się rodzić od stycznia do marca :-) Na grupie styczeń 2013 pierwszy maluszek był początkiem grudnia, a ostatni 8 lutego :-) Nie smuć się. Zawsze możesz być wtedy tą, co będzie przekazywać wszystkie info od rodzących jako ta wciąż oczekująca :-)

Aschlee to ja wciąż trzymam kciuki za pieska :tak:
 
Ja nie mówię, że to nie możliwe.
Każda z nas jest inna więc ok.
Ja w pierwszej ciąży czułam delikatnie w 21/22 tc. Teraz 17 tc jutro i prawie nic.
 
Nooo właśnie carolajna każda z nas jest inna :-) ja bym w życiu nie powiedziała ze w 12 a nawet nie pełnym tygodniu poczuje ruchy a w 16 juz będę je widzieć .... i poczuja osoby 3
 
Carolajna 32 tak pierwsza i to upragniona dzidzia.poczekamy na mocniejsze sukniecie i sie dowiemy;p
Magda _uk dokladnie komu podac dane do listy czy na fiorum?:)
Bozienka24 jak sprawdzasz gdzie znajduje sie macica? lezac na plecach wyczowasz ja? bo nie wiem czy dobrze spradzalamm;p
 
Tak to mniej więcej wygląda ;-)
 

Załączniki

  • 1440527962159.jpg
    1440527962159.jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 35
reklama
NowaNatka jeżeli takich stukniec nigdy nie czułaś to myślę, że to dzidzia :) ja czułam w poprzednich takie jakby otarcia a później kopnięcia. Zobaczysz jeszcze trochę i mężuś poczuje. Później pamiętam jak cały brzuch falowal :) wszystko przed Tobą no i przed nami ;)
 
Do góry