reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Cześć dziewczyny :-)


Ale tu ruch od rana. Jak zwykle, kiedy mnie nie ma na forum :-p


Gwiazdeczko super,że wszystko na usg ok :-) Rośnijcie zatem zdrowo! :tak:

Bozienko dla kobiet w ciąży normy żelaza są deczko inne ;-) 10 to na prawdę dobrze :-)

Madisoni niech sobie koleżanka mówi i myśli co chce. Natury nie oszuka ;-)


Resztę ekipy pozdrawiam i spadam robić obiad, choć ciężko będzie, bo jak zwykle nie mogę patrzeć na jedzenie :eek:
 
Bozienko tutaj plec mowia dopiero na polowkowym. Maz chcial sie podpytac Pani co ona mysli ale nic nie chciala zdradzic.. Dowiemy sie za jakies 7 tygodni :) po cichu chcialabym drugiego chlopaka.

A co do plci macie jakies przeczucia? Z Alexem myslalam, ze bedzie dziewczynka, maz przeczuwal chlopca i wyszedl chlopiec. Teraz nic nie czuje, a wszyscy mowia, ze czuja dziewczynke. Jak u Was? Zobaczymy czy sie przeczucia sprawdza :D
 
Gwiazdeczka mi się sprawdziło przeczucie z 2 ale teraz nie mam bladego pojęcia cicho liczę na synka bo jak ja mam taką gechenne przechodzić przy czesaniu jak teraz to ja dziękuję ;-) córka ma lekko kręcone włosy i strasznie się jej koltunia i jest makabra teraz troszkę lepiej bo jej pościełam włosy ale i tak za kolorowo nie jest ;-)
 
Bozienko Alex to mulat wiec ma krecone wlosy bardzo czesze mu trzy razy dziennie i i tak ma straszne koltuny. Kloce sie o to z mezem bo ja bym go sciela na lyso, a maz chce mu zostawic, zeby uroslo duze afro. Fajnie tez mi sie duze afro bedzie podobac ale jak o to zadbac?????
 
Ja przeczuwałam coś w każdej ciąży. W trzech pierwszych się sprawdziło, a w czwartej nie. Byłam pewna i ja i mąż,że będzie syn, a była Kaya. W tej jak już wiecie, boję się przeczuwać, ale siłą woli serce mi podpowiada znowu synka. Nie wiem, czy chcę poznać płeć przed porodem, więc nie zastanawiam się nad tym zbyt dużo ;-)
 
reklama
Magda mnie ciekawość tak zżerała, że po wszystkich informacjach odnośnie zdrowia dziecka musiałam zapytać :-) chociaż lekarz wiedział, że chcę wiedzieć, nie robił przede mną tajemnicy :-D
 
Do góry