reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

U mnie też skromny ślub był, kościół, restauracja i do domu, taki zawsze chciałalam :-)
Ta koleżanka to może faktycznie sama nie wie co i kiedy i z tego to wynika.
 
reklama
To jej drugie dziecko. Między dzieciaczkami będzie niespełna 2 lata różnicy, więc aż taka niewiedza? Do głowy przychodzi mi jeszcze przechwalanie nadgorliwej mamy, że "moje dziecko jest NAJ".
 
Oj chyba nie nadgonię, tyyyle wpisów, wczoraj goscie a dzis piękna pogoda, wiec wieksze pranie szykuję i plany hobbistycznie cos porobic :D pozdrówka przyszłe Mamuśki :*
 
Madison pregna ale umnie anemia to norma w poprzedniej ciąży spadła do 7 a norma to 12 i żadne leki żadne nic nie pomagało teraz i tam źle nie jest 10 to całkiem nieźle ;-)
 
Bozienka może spróbuj Prenatal? Tam jest dwa razy więcej magnezu i żelaza niż w innych zestawach witamin. Mnie pomógł w pierwszej ciąży, tyle że ja w ostatnich miesiącach miałam obniżony poziom żelaza.
 
Byłam wybrać tapetę. Chciałam jasną a są za jasne i masz babo placek... wrrrr.. Jutro przyjedzie Pan od remontów i wyceni nam wszystko...
 
reklama
Ok juz po, termin na 20 luty (ur mojego taty, juz mu napisalam to mi odp, ze mam sie postarac, zeby faktycznie sie urodzil 20tego :D), nie mogli pobrac jednego pomiaru bo maly uparciuch nie chcial sie ruszyc z jednej strony na druga :o i tak lezalam sobie 25 minut i Pani mierzyla i mierzyla, az w koncu sie zestresowalam, ze cos za dlugo to trwa ale mnie uspokojono, ze wszystko wyglada dobrze. Wyniki jesli sa ok przyjda za tydzien jesli cos nie tak to beda dzwonic.

Najwazniejsze, ze bylo bicie serduszka i machanie raczkami i nozkami. Alex usnal u meza na rekach hahaha

U nas to roznie bylo z zasypianiem, dopoki sie nie nauczyl stawac to go bujalam w raczkach i odkladalam, teraz sie nauczyl sam zasypiac odkladam do lozeczka, spiewam kolysanke i wychodze a on sie bawi sam przez jakies 20-30 min i zasypia. Jak placze to wracam po 5 minutach zobaczyc czy wszystko ok.. A w dzien zasypia sam w wozku. Kiedys trzeba bylo go bujac a teraz sam zasypia a jak sie tylko wozek poruszy to wstaje.

Kolezanka faktycznie dziwna i nie wie co mowi, po co takie gadanie?Nie wiem i chyba nigdy sie nie dowiem.

Aaaa chwalilam sie ze tylko 2kg przytylam a tutaj juz 4 :o
 
Do góry