reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Część dziewczyny :) widzę że większość po przejasciach. Znam ten temat. Tyle że z sytuacja podobna do Madisoni, narazie kłopotów nie mam. Choć od poczatku odbija się to na moim obecnyn związku. Ach czasu się nie cofnie.
Bozienka kurcze współczuję, tych niepotrzbnych nerwów z byłym.
Madisoni myślę, koleżanka coś pomyliła, może te 10 cm to wielkość całego pęcherzyka( w sumie to chyba już błony płodowe) U mnie dzidzia jest o tydzień mniejsza jak z teraminu OM
 
Caro tez taki chcialam slub :) i bylo idealnie :)
Madisoni kolezanka nie jest lekarzem, Ty sie sluchaj lekarzy jesli mowia ze wszystko jest ok to znaczy, ze jest ok. Nie porownuj sie z kolezankami bo to bez sensu.
Tinia na szczescie (odpukac) Alex sam zasypia i ma dwie drzemki w dniu a i tak czasem jestem totalnie wykonczona :) dzis zdarzylismy byc w miescie bo musialam okulary odebrac, zrobic zakupy i zapomnialam wyciagnac kase na parking pod szpitalem zebym miala to teraz poszlismy do sklepu zajelo nam to 30 min masakra :D
 
Oj dzisiaj strasznie ciężki dzień :( jestem potfornie zmęczona, jest mi slabo i wogóle psychicznie też nie najlepiej.. :( ledwie w pracy wytrzymalam, oh tak bym się troszkę przespala ale mój młodszy mi nie da..
 
To ja znalazłam coś takiego ;-)
 

Załączniki

  • 1439810896257.jpg
    1439810896257.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 23
reklama
Do góry