reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Madison no tak ale on twierdzi ze komornik ściąga z jego pensji zaległe alimenty i bieżące a on narazie na bieżąco mi płaci wiec raczej nie ma opcji żeby ściągał mu zalegle i bieżące
 
reklama
Ehhh z byłymi. Ja w związku z takimi cyrkami albo raczej żeby ich uniknąć pozbawiłam gada praw rodzicielskich i po krótkim czasie mąż przysposobił córkę. Nie chcę ani tych jego alimentów ani znać go i mam spokój.
 
Carolajna mąż też będzie przysposabial dzieci czekamy na rozprawę . A nie ma się co wkurzać na jakiegoś śmiecia który ma w dupie swoje dzieci odwiedza je tylko 3 razy w roku a wsumie to tylko syna bo do córki nie ma żadnych praw
 
Bozienka to już ewidentnie leje wodę :-(
Mój były na szczęście płaci na bieżąco. Syna zabiera do siebie co drugi weekend, w ferie zimowe na tydzień, w wakacje letnie 2 razy na 2 tygodnie, w każde święta przynajmniej na 1 dzień, a i czasem w tygodniu go odwiedza.
 
Dziewczyny, kurcze... Albo jestem mało kumata i nie umiem liczyć, albo koleżanka cosik leje wodę. Kilka dni temu odezwała się do mnie była sąsiadka, z którą się wychowałam. Też jest w ciąży :-) Cieszę się, że nie jestem sama z gronie swoich znajomych hehe
Ale... Termin ma na 30 stycznia, ja na 9 lutego. W ciążę zaszła jakieś 3-4 tygodnie wcześniej niż ja (z tego, co mówiła). Mój maluszek na czwartkowej wizycie miał 9 cm, a jej córcia miesiąc temu 10 cm.
Wg terminu porodu dzieli nas 10 dni, ale te cyferki jakoś mi nie pasują. Czy coś źle interpretuję?
 
Hej ja nie mialam weny na pisanie znowu, tzn wena nawet i byla ale komp mi pomalu chodzi i mnie zloscilo, ze nie moge szybko odp i ze sie bb tak laduje pomalu. Was tez wszystko drazni???

Jeju dziewczyny jakie torty!!! My mielismy cichy i skromny slub, tylko 12 gosci, babcia upiekla tort zwykly orzechowy i bylo :) ale Kropka tort mi sie bardzo podoba. A co do Baby Shower Party widzialam kiedys torta przedstawiajacego dzidziusia wychodzacego z waginy wszystko zalane czerwonym sosem (niby krew) okropnosc jak takie cos jesc fuj
Magda ale jestes artystka sliczne te Twoje torty. Ale dziewczyny maja racje nie mozesz sie tak przemeczac i musisz jesc! Biedna Nika :( niestety niemozemy uchornic dzieci przed wszystkimi wypadkami. Najwazniejsze, ze wszystko dobrze sie skonczylo
Bozienko ja tez mialam dwa dni takie, ze nic tylko bym spala. Nie wspominajac przychodzi godzina 20 a mnie sie juz oczy kleja :)
Pchelko witaj!
Tinia widze, ze mamy dzieci w podobnym wieku :)

Ja narazie sie mieszcze we wszystkie normalne ciuchy wiec nie jest zle, u mnie tylko 2kg na plusie, ale sie bardzo pilnuje bo jak juz wspominalam nie chce przytyc jak przy Alexie ponad 30 kg :/ w sumie wtedy stresy tez robily swoje. Teraz nawet jeszcze dzinsy ubieram i bluzki ale szersze bo te obcisle juz mi sie podwijaja. A stanik dzisiaj zauwazylam, ze sie robi za maly :( a ponoc przy duzych piersiach nie powinny sie tak bardzo powiekszac, teraz mam 34DD i nie chce znowu miec 36H :( (ang numeracja)

Wspolczuje sytuacji z bylymi niektorzy faceci to potrafia byc prawdziwymi draniami.


Aaaaa i najwazniejsze za dwie godziny bedziemy znowu podgladac maluszka ale mi szybko zlecialo od zeszlego piatku!!! Biore Lobuza ze soba bo nie mam go z kim zostawic a z mezem spotkamy sie w szpitalu juz :)

Milego dnia Kochane
 
reklama
Gwiazdeczka hej. My też mieliśmy skromny ślub w urzędzie ale ja tak chciałam. Obiad na 10 osób. Tak sobie myślę, że może za dwa lata wbiję się w jakąś fajną suknie ślubną, jak będę miała odpowiedni rozmiar ;) :)
Powodzenia na wizycie &&&
 
Do góry