reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
A ja się cieszę :-) należę do tych mało piersiowych ;-) w każdej ciąży miałam duże piękne takie jak chciałam :-) tylko gorzej po ciazy wtedy juz takie boskie nie były ;-)

Choco a Ciebie gdzie wcielo ????
 
Ja też z tych raczej drobnych, na początku to mi ten biust przeszkadzal, ale teraz już się nawet cieszę ;-)
U mnie 67,5kg , w życiu tyle nie wazylam, więc same nowości dla mnie :-)
 
Pchelka, Tiniaq - witajcie

Magda- torty piekne, zdolniacha z Ciebie. Usciski dla Niki.

Wczoraj wieczorem wrocilam z wakacji i niestety musze wrocic do szarej rzeczywistosci :) dzisiaj ogarniam walizki, pranie itp jak pomysle o robieniu obiadu, to mi sie slabo robi...
Dobrze, ze chociaz pogoda ladna, to na plaze z corka pojde.

U mnie na razie waga bez zmian, chociaz brzuch juz widoczny. Cycki troche wieksze, ale to tak jak kropek napisala, teraz fajnie, a potem zostaja zwiski :-D
 
Dzień dobry :) nadrobiłam 20 stron :szok: pewnie pominę coś albo kogoś, z góry przepraszam :rofl2:
Magda tort piękny. Mam znajomą, która też robi takie torty w mojej okolicy. Poniżej foto. U mnie masa lukrowa zostaje na talerzu, nawet dzieciaki za bardzo nie chcą.
Kropek chyba nie powinnaś malować płotu, a raczej wdychać farby?
U mnie waga stoi w miejscu. Biust rośnie jak szalony. Mąż nawet w miejscach publicznych czasem nie potrafi się powstrzymać i się zapatrzy :-D Jedynie narzeka "Co z tego, że masz takie fajne cycki, skoro nie mogę potarmosić, bo Cię bolą?" :-D
Sutki od razu mi się zmieniły. Jeszcze przez zrobieniem testu ciążowego przypuszczałam, że jestem w ciąży właśnie po wyglądzie brodawek (fakt, że o ciąży dowiedziałam się dopiero w 7 tygodniu).
 

Załączniki

  • IMG-20150313-WA0000.jpg
    IMG-20150313-WA0000.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 25
reklama
Do góry