reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Carolajna może masz po prostu za dużo na głowie? Myślę,że to się odbija właśnie w taki sposób na Tobie. Wiem,że ciężko jest zwolnić, bo sama mam z tym problem :baffled: Co do ruchów, to troszkę mnie uspokoiłaś, ale mnie martwi,że po 7 tygodniach ich odczuwania, wciąz daleko im do kopniaczków...


Bozienko to łożysko na przedniej ścianie może tłumić ruchy. Na pewno będę o tym rozmawiać z lekarzem.
 
reklama
Magda ja znow mam dzis w druga strone i tez mnie to zastanawia i nie bede klamqc troche martwi .U mnie Dzidzia dzis szaleje niemal bez przerwy...
 
MADZIU . z tego co pamietam to kopniaki intensywne mozna nawet odczowac w 24 tyg . ja tez czuje tylko przeplywaie malucha , i czasem stukniecie w brzuch . Bywa tez ze caly dzien siedzi cicho i lekarz mowil ze tak jest na tym etapie ciazy , wiecc uszka do gory Kochana:**a jak tam Twoje spojenie ?? nadal boli?? mnie troszke mniej ale jednak boli .;p

dziewczyny czuje za zaczyna mnie brac choroba. tz, bol glowy i gardla jak moge temu zapobiec?? czy moge stosowac witamine C?
 
Natka a może naturalnie cytryna z miodem, czosnek na chlebek i syrop z cebuli? Ja zawsze się tak lecze i pomaga lepiej niż wszystko z apteki, na początku oczywiście.
 
Aschlee heh... tak źle i tak nie dobrze :huh: Ale rozumiem Cię. Każda ruchliwość inna niż zazwyczaj wzbudza podejrzenia. Powiedz lekarzowi o tym na usg. Na pewno Cię uspokoi :tak:


Szogi, Natka
ja wiem, tylko to moja 5 ciąża. Nie wiem.....pewnie panikuję nie potrzebnie. Tzn. chciałabym, by tak było :sorry: Dziękuję Wam :**


Natka moje spojenie odczuwam coraz mocniej. Wczoraj jak czuwałam nad Niką w nocy nawet myślałam o tym, bo już mnie pachwiny zaczynają boleć przy obracaniu się na łóżku. Cóż....lepiej nie będzie, ale staram się opóźnić ile mogę te paskudne skutki. Co do vit C, to tak. Możesz. Najlepiej taką naturalną, czyli kwas askorbinowy. Zdrówka i dla Ciebie!!! :-)
 
reklama
Aschle mam tak od wczoraj są dni kiedy zadko się odzywa a są takie gdzie cały czas kopie
Magda ja mam na przedniej ścianie albo przodujAce nie pamiętam jak to lekarz mówił i ruchy są bardzo wyraźne mnie zastanawia tylko czemu tak wysoko kopie bo już znacznie nad pępkiem czuje jak mi robił usg to najpierw na dole brzucha a potem wyjechał juz nad pępek i tam dokładnie patrzył co ma pomiędzy nogami i powiedział ze jest główka w dół
 
Do góry