reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Dzięki dziewczyny za odp z tym bólem koło pępka, pierwsza tak zaawansowana ciąża więc nie wiem często czy coś jest normalne czy powinno byc powodem do niepokoju. Jesteście niezastąpione!

Madziu spokojnie do czwartku już nie jest długo ale jeśli Cię coś martwi to zadzwoń do lekarza albo położnej moze choć telefonicznie Cie uspokoi.
Jak kobieta sie musi cały czas martwić, jak się za mało rusza ,jak za dużo ech...
Aschlee a nie miałaś wczoraj jakoś więcej ruchu, bardziej intensywneo dnia? Moja szalała właśnie po takim dniu aż sie zastanawiałam czy tak ma być:)

Carola spróbuj się wyciszyć i uspokoić, dać trochę czasu sobie, często wtedy wszystko wydaje się prostsze i bardziej kolorowe.

Nowa Natka Ja jak czuję się osłabiona , albo ktoś w pobliżu zaczyna chorować biorę z dzień dwa *spam* syrop, można samemu taki zrobić,

A ja znów zostałam sama mojego odwiozłam i 2- 3 tyg rozłaki no ale cóż tez nam się marzy mały domek z ogrodem i w końcu ślub, choć cywilny za miesiąc dwa weźmiemy dla formalności:)
 
reklama
Magda no dzwonilam do kliniki zapytac ale kazali nieprzyjezdzac jak nie ma silnych boli ani plamien...na ruchliwosc powiedziala ze moze ale nie musi oznaczac nic zlego i ze zobacza w czwartek.A teraz mam wziac wiecej magnezu i odpoczywac

NowaNatka bidulko u mnie tez i maz i corka chorzy na razie tylko ja sie uchowalam,mam nadzieje ze tak zostanie.Tobie zycze zeby chorobsko Cie nie rozlozylo

Domollka no wlasnie nie.Od wczoraj leze bo brzuch i kregoslup mnie pobolewal.Rano wczoraj bylam na zakupach ale to ok 4 godzinki a potem lezalam do wieczora.

Zaniepokoilo mnie to troche bo ona prawie wcale dzis chyba nie spi bo co chwila sie rusza.
 
Ostatnia edycja:
Bozienko ale Twój maluszek już jest pokaźnych wymiarów, więc nic dziwnego że masz go wyżej. Ja na usg te 1,5 tyg temu miałam wciąż maluszka bardzo nisko i podejrzewam,że nie wiele się zmieniło, bo sama widze jak szukam tętna. Ehh....nie dojdzie człowiek za tym.


Aschlee
teraz to i tak nie wiele nam pomogą, bo na ktg za wcześnie, a to własnie ono najwięcej mówi, kiedy maluszki mają zaburzoną ruchliwość. Mam nadzieję,że po czwartku obie się uspokoimy :tak:

Demolko ja mam tylko cywilny ślub. Jakoś kościelny nie jest mi do szczęścia potrzebny :-)

Carolajna
współczuję Ci tego samopoczucia. Najgorsze dla mnie w takich momentach jest to,że ja doskonale wiem,że zachowuję się irracjonalnie, ale nie umiem tego zmienić i ta bezsilnośc jest jeszcze gorsza :no: Trzymaj się!

Natka uważaj na siebie. Oszczędzaj spojenie ile możesz i będzie dobrze :tak:
 
Magda jak słucham serduszka to tez jest nisko tylko bardziej na środku ;-) i troszkę nad blizna wiec wysoko to nie jest.
Kochana napewno jest wszystko dobrze wiem ze łatwo się mówi ale postaraj się nie denerwować
Demolka tez mam tylko cywilny i piękny prezent :-) w postaci synka ;-) o ciąży dowiedziałam się jakiś tydzień 2 przed weselem :-)
 
Ech dziewczyny poradzcie bo nie wiem cio myslec .. wstawalam z lozka szybko i jak mnie zabolalo od pepka do boku jak by mi sie miesien mial zerwac:-( kurde czy to normale..
 
hehe Natka właśnie ostatnio dziewczyn się pytałam czy to normalne, czasami jak nagle wstanę alboźle się ułożyłam to mnie tak ciągnęło , chyba to Bozienka dobrze ujęła jakby coś się oderwało. Więc chyba to norma bo wiele z Nas to ma:)
 
reklama
Echh chyba najgorsza jest pierwsza ciaza bo czlowiek nie wiem co i jak.
Co myslicie o szkole rodzenia?bo ja z powodu szyjki chyba nie wybiore sie
 
Do góry