reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Oj dziewczyny biedne tu szczyka tam ciągnie to albo starość albo...ciąża:-)
Carola Twój organizm pewnie domaga się odpoczynku,, zdrówka dla córci!

weekend cichutko tu dość pewnie wszystkie zajęte rodziną:), a ja po dożynkach u rodziców i wszyscy mnie alkoholem częstowali nawet objedzenie się na wielkość brzucha nie pomogło hehe

No to jeszcze ciut i wszystkie dobrniemy do połowy:-)
 
reklama
Chciałabym! Ehhh.
Mąż już wraca, wiezie kolacje, zaraz nowy sezon MasterChefa, a rano mogę poleżec do woli w sumie bo młoda do szkoły nie idzie ;)
Tylko do lekarza ją umówię bo wolę żeby nasza ją obejrzała dokładnie. Może i ja się załapie na badanie u pediatry, bo nie będę w kolejce do swojej czekać :) ;)
 
O Bozienka tak wanna to podstawa:) kumpela mi podpowiedziała i ja dodaje już od długiego czasu do wody płyn do kąpieli dla dzieci, skóra rewelacja! Poza tym taka kąpiel to zawsze chwila dla mnie:)


Tak patrzyłam na naszą listę, dużo dziewczyn się ne odzywa, a poza tym wydawało mi się ze wiecej zna już "prawdopodobną" płeć
 
Hejka
Ja dzusiaj we Wrocku byłam ale sobie nic nie kupiłam tylko chłopakom.
Biodro mnie nieraz boli ale tak złapie i puszka bardziej plecy.
Do lekarza chodze jednego tylko teraz na to 3d ide do innego.
Carolajna zdrówka dla córci.

Ide leżeć bo padam
 
Bozienka No dokładnie ten hehe ja jeszcze po kąpieli mam balsam pod prysznic i nie muszę sie już żadnymi po smarować bo baaardzo tego nie lubię. Oczywiście oprócz brzuszka bo to kilka razy dziennie smarowane:-)
 
reklama
Ja mam żel pod prysznic dla kobiet w ciąży, na to balsam pod prysznic, spłukuję , oliwka na mokre ciało i potem kremy i oliwka na rozstępy ;)

A! I balsam na biust.
Czasem dorzucam inny do całego ciała. Generalnie nie lubię ale w ciąży mam jakąś obsesję.
 
Do góry