reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Jadzka zly humor mam nadzieje szybko przejdzie.Ciezka noc mialam ten Moj bol bioder to cos strasznego.W nocy obudzilam sie ze lzami w nocach ani nie szlo z boku na bok sie przekrecic.Musialam zejsc i rozchodzic potem bylo troche lepiej.Ale dzis tez nawet przy chodzeniu bola :/ juz na poprawe nastroju zjadlam ogory malosolne i popilam maslanka

Choco moja Dzidzia tez dzis fika jak szalona :)
 
Ale duzo postów :o Będę nadrabiac stopniowo...
Ja ostatnie dni: szał zakupowy, wiedziałam ze jak zacznę to tak będzie. Chcę skompletować najważniejsze rzeczy bo gdyby wcześniej wypadł poród lub moge sie gorzej czuć później. To co ja chce sama sobie wybrac to juz pomału prawie mam.. Tak więc jest już: wózek, laktator, ubranka i dodatki na poczatek od 0-3 mce, przy okazji taki fajny fartuszek do karmienia ( pod nim trzyma sie dzidziusia i mozna bez skrępowania karmić piersią) .
A obczajam jeszcze: sterylizator i podgrzewacz taki skraplacz do mleka, czasem sa od razu ze sterylizatorami, wiec tu mam dylemat, jakie butle jeszcze itp.
Chcę kupic najwazniejsze rzeczy na poczatek ,a i kosz Mojżesza do spania dla dzidzi, mam juz kocyki tez.

Aaaaa !! Wczoraj przyszedł nareszcie detektor, bez problemu wyłapalismy z Męzulkiem serducho dzidzi, ale ulgaaaaaaa usłyszeć, bo usg jeszcze tak daleko...
3x w ciągu dnia sprawdzałam i bez problemu za kazdym razem.
Najlepiej słychac na dole po prawej str brzucha (jak ja patrze z góry to po prawej). I tu sie martwie troszke czy dzidzia nie powinna isc do góry juz bardziej, to 17 tydzien sie zaczał
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny, wpadam na chwile, bo mam dzisiaj strasznie zalatany dzien. Bylam dzisiaj u gina i bedzie dziewczynka ;-) Maz zachwycony, od poczatku ciazy mowil o corci, corka to juz w ogole w siodmym niebie, ze siostrzyczka w brzuchu siedzi. Tylko mi sie przykro zrobilo, bo jak zadzwonilam do tesciowej powiedziec, to szwagierka powiedziala: łeeee, ze dziewczynka (ona ma parke). Az sie prawie poryczalam. Nie wiem skad sie bierze taki poglad, ze wszyscy chca parke...
Milego dnia! :-)
 
Dziewczyny za pamięci! Nakupiłam kilka maślanek truskawkowych, jako coś zdrowego do picia i...
W programie 'wiem co jem' pokazywali ,ze ta maślanka ma w sobie 11 (jedenaście!! ) łyzeczek cukru. Mozna się załamać :(

Ati Gratulacje Synusia :)
Szogi A wy sie cieszcie ,ze dzidzia zdrowa, płec nie jest wazna.
U mnie rodzinka tez 'wyglada' syna bo mam juz córke, a córka zadowolona ze bedzie siostra,ale gdyby był chłopak to powiedziała ze tez by sie cieszyła, nie ma to znaczenia. Dzieci mądrzejsze od dorosłych!!

Ja chciałabym tylko wiedziec, bo juz mozna sie nastawiac ciuszki- kolor itp :) Lubie kremowe kolory i mixy a nie tylko róz np dla dziewczynki, ale do spania np kosz widziałam przecudny z rózową budka i koronkami to juz mogłabym kupic.
A gdyby był chłopczyk to znów fajny w misiaczki jest :):)
 
Ostatnia edycja:
Szogi gratulację a teściową się nieprzejmuj u mnie czekają na dziewczynke a pewnie będzie 3 syn. Kupiłam body takie uniwersalne a Sebek babci powiedział że dla chłopca i jak dla chłopaka
Emka ja ostatnio widziałam że w jogurtach do picia jest tyle cukru co np. w batonie masakra
 
reklama
Do góry