reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Haruna wysokość łożyska ocenia się dopiero po 20tc, bowiem wcześniej może się ono jak najbardziej podnieść. Też mam nisko i 3 lekarzy zgodnie twierdzi,że czekamy z oceną do 20tc ;) Co do tyłozgięcia, to moja bliska przyjaciółka ma i z powodzeniem urodziła 2 dzieci. Nie martw się na zapas ;-)
 
reklama
Carolajna nie ciekawie ... prawie kostki nie widać.. słuchaj idź do lekarza bo to nie ma żartów mojej siostrze tak spucgly jak miała zatrucie ciążowe. Zatrzymywalo jej się bodajże białko w moczu jak prosiaczek wyglądała ale co najgorsze to bardzo niebezpieczne dla dziecka jest. Nie lekceważyć!!!
 
Haruna u mnie w domu tyłozgięcie to przypadłość rodzinna. Mama nie miała żadnych problemów, tak samo siostra. Jedyne co to pierwsze USG genetyczne najczęściej jest wykonywane dopochwowo bo nie widać Dzidziusia, bo go jelita zasłaniają. Później już nie ma to wpływu na nic.
 
reklama
Zawalilam sprawe, cale wakacje chodzilam w wygodnych getrach, do pracy na silownie w wygodnych dreskach a dzisiaj wracam do pracy w szkole i okazuje sie, ze w zadne elegancke spodnie nie dam rady sie dopiac :o zaczynam o trzeciej wiec mam jakies 6.5h zeby znalezc spodnie odpowiednie :/ :/

Haruna ja mam tylozgiecie juz kiedys sie tutaj o to pytalam. Rowniez sie pytalam poloznej i mi sie to zrobilo po pierwszym porodzie, nie ma to wplywu na ciaze i porod tylko widocznosc na pierwszym usg jest kiepska. Tyle.
 
Do góry