reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Bozienka24 od dwóch dni pobolewało mnie podbrzusze, ale ja takie bóle miałam też na początku ciąży.
demollka2 czasem się zakłada, ale później, w drugim trymestrze ciąży bardzo rzadko, bo chyba nie daje to specjalnie efektu
 
reklama
Mnie tez czasami boli brzuch lekarz na każdej wizycie sprawdza szyjkę i zamknięta a bardzo boli ? Mi się brzuch stawia coraz częściej wczoraj kilka razy bez bólu raczej taki dyskomfort bo się robi twardy chwile poczyma i przechodzi .
 
Carolajna gratulacje
mkvet uważaj na siebie i duzo odpoczywaj - co by nie kusic losu
ja corcie też j5uz spakowalam jutro zaczyna year 2 i się nie może już doczekać. , nowa pani trochę nowych dzieci ....
u mnie też ruchy jakoś słabiej wyczuwalne, byle do następnego tygodnia wtedy mam wizytę z położną.
 
Choco mam w Słupsku a druga w Koszalinie będzie.
Mąż syrki spuchnięte masuje (dostałam coś w aptece) i lecę spać. O 7 wypad z łóżka, intensywny dzień przede mną więc mam nadzieję, że zejdzie opuchlizna, jutro muszę prowadzić trochę auto... ehhh
 
Carolajna gratuluję przejęcia restauracji! Kciuki za udany biznes :-)

Anit super,że napisałaś. Ruchami się póki co nie stresuj, bo początki bywają różne ;-)

Mkvet kochana leż i odpoczywaj! Ja trzymam kciuki byś bezpiecznie i bezproblemowo dotrwała do końca! :tak:

Choco ja jak znowu za dużo chodzę, to też puchnę :eek: Na szczęście w tej ciąży jeszcze nie :happy:

Sarna my jutro też startujemy ze szkołą. Starsza year 2 a młodsza year 1. Doczekać się nie mogą :-) Synek jeszcze do stycznia flying start.
 
No nie fajnie ale ciuteńkę lepiej:
 

Załączniki

  • 1441142369139.jpg
    1441142369139.jpg
    10,9 KB · Wyświetleń: 32
  • 1441142379148.jpg
    1441142379148.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 31
reklama
Dziewczyny dowiedziałam sie , ze mam tyłozgięcie. Miałyście do czynienia z takim czymś ? Jak sie ma to do porodu ? Dziecko jest nisko , łożysko tez i na nieszczęście tatusia zakaz sexu do odwołania ...
 
Do góry