reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Cześć Dziewczyny. Ja dziś miałam wizytę i okazało się, że mam otwartą szyjkę macicy. Na razie mam zalecone przyjmowanie magnezu, spazmoliny, luteinę dostaję już od początku ciąży. Oprócz tego mam leżeć. Jestem przerażona.... Cały czas jestem dobrej myśli i nawet na chwilę nie przeszło mi przez myśl, że coś może być nie tak...
 
reklama
Powinni założyć krążek paser czy jak to się tam zwie ale nie ja tu lekarzem jestem..... ja się właśnie tej szyjki boje z córa tez mi się skracala i rozwarcie się robiło ale ja miałam skurcze juz od 22 tygodnia przez nerwy stresy itd .
A do tego wszystkiego 2 miesiące przed ciążą miałam usuwana nadrzerke + do tego miałam wywinieta szyjkę na lewą stronę i boję się że jest teraz osłabiona .... ale czarne myśli odganiam
 
Do góry