reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Witam i ja chłopaki w szkole a ja mysze się brać za mieszkanie i obiad. Ciężka noc za mną długo spać nie mogłam wyłam w poduszke jak bóbr. Troche odchodze od zmysłów bo dzidzia już dłuższy czas nie daje znaku. Ja wiem niby że tak jezt bo to wcześnie ale w poprzednich ciążach jak zaczełam czuć ruchy to się tylko nasilały a tu... Wogule jakaś negatywna do życia jestem blee... Mąż mnie potem przez sen przytulił i usnełam
 
Caro wlasnie ze wszystkich sklepow wywalili dzialy ciazowe i jedyne przez neta, chyba, ze mother care ale nie chce wydawac 30 funtow na spodnie na kilka miesiecy :o spoko juz mi kolezanka pozyczy wiekszy rozmiar, powinnam sie dopiac i zamowie jakas uzywke z ebaya, byle ten tydzien jakos przechodzic :o w ogole nie zorientowalam sie kiedy mi brzuch tak urosl :D Gratuluje restauracji :)
Jadzka ja to co chwile mam jakies doly, ruchy czulam wczesniej, albo raczej wydawalo mi sie, ze czulam a teraz nic, kompletnie nic. Pozatym zle sampoczucie co wieczor, wczoraj mnie tak glowa bolala, ze wymiotowalam z tego.. Bosze ale narzekam :o
Ati, Magda powodzenia!
 
Carolajna - gratuluje nowej restauracji! I oszczedzaj sie, cobys nie puchla juz...

Mkvet - trzymam kciuki, zeby wszystko bylo ok. Lez i wypoczywaj!

Haruna - ja mam tylozgiecie. Gin, ktory prowadzil pierwsza ciaze mowil, taka uroda :)

Zaraz lece robic leczo - dopadla mnie obledna ochota na leczo ;-P
 
reklama
Do góry