reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

A ja nie lubię września ;-) młody mi zawsze robi problemy z wstawaniem wiec od rana nerwy ;-) nie chce mu się wstawać ani iść ani uczyć wiec problemy są ;-)
 
reklama
kr0pek - mnie tez meczy zgaga, najlepiej pomaga mi herbatka ze swiezego imbiru, to samo na mdlosci sobie robilam. No i unikam czekolady, bo po czeko czuje sie fatalnie.

Bozienka - zadnych zascianek nie mam, zadnych dziwnych polaczen smakowych. Podobnie z corka bylo. Jak czytam te Wasze polaczenia.... ;-D

Malinka - swietne wiesci, pomysl ze juz niedlugo bedziesz w domu

Magda - przesylam dobre fluidy! Wiem, ze kazda musi sie sama uporac ze swoimi upiorami...

Choco - mi gin kazal przyniesc stare badania z grupa krwi i to wpial do karty ciazy

Carolajna - dzieki za info dot fotelika. Maz mnie uswiadomil, ze mamy jeszcze fotelik po corce (a bylam pewna, ze sprzedalismy), wiec nie potrzebuje jednak

Ja jestem zadowolona, ze juz wrzesien. Cora i tak ostatnio wstaje o 6, wiec w stawaniu nie ma roznicy. Poszla chetnie do zerowki, a ja mam kilka godzin dla siebie ;-)
 
I juz po rozpoczęciu :-) córa rozplakala się bo ona chce iść do szkoły musze poszukać jakiegoś przedszkola ehhh syn oczywiście nie zadowolony .... ale to norma ;-)

Skwar u nas nie ziemski godzina 10:30 a tu już prawie 29 w cieniu masakra
 
Ja dopiero jutro wracam do pracy w szkole, dzisiaj maja tzw inset day wiec ja bym nie miala nic do roboty. Nie wiem jak wytrzymam z trzema pracami masakra jakas bedzie bo sie bardzo szybko mecze. A i bedzie mi brakowac czasu z Alexem, za szybko te wakacje zlecialy. A teraz byle do przerwy w pazdzierniku.

Dziwnych zachcianek nie mam, tylko jedyne co to bym jadla pomidorki na okraglo. Zgadnijcie co dzis na obiad? :D zupka pomidorowa :D

Zgaga mnie (odpukac) nie meczy i nie meczyla ja nawet nie wiem co to zgaga.

Wyciagnelam wczoraj detektor ale nic nie slyszlam, jeszcze pewnie za wczesnie. Za tydzien w piatek ide do poloznej wiec zobczymy.
 
Bozienka mi to mówisz ?? Rozpływam się i wiesz o której ma być dziś poniżej 30 stopni? O 21 hahaha :) ja do 10 obcinalam trawę przy płocie co mi wczoraj kosiarka nie chwyciła ale mam już dość wiec wsiadam w mój Mobil z klima i coś będę załatwiać hehehe uwielbiam w największy upal siedzieć sobie w chłodku w aucie :)
 
Ja zgage też w ciąży poznałam ale pierwszej. Teraz się pojawia ale nieraz.

Zjadłam jajecznice z pomidorami teraz kawka i trzeba chaupe ogarnąć ns szczęście nie musze obiadu robić :D
 
reklama
Cześć dziewczyny :-)

My rok szkolny rozpoczynamy jutro. Synka nie puszcze jeszcze,bo on zaczyna o 13 po południu sesje,a ja będę u lekarza w tym czasie. Pójdzie od poniedziałku.


Nie mam pomysłu na obiad. Coś na szybko....jakieś pomysły macie? :-)
 
Do góry