reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Carolajna parę dni temu pisałam o tym ze przez cały dzień nie mogłam znalesc juz miałam jechać na IP sprawdzić ale mały zaczął kopać i od tamtej pory można powiedzieć że regularnie się rusza ;-) i odpowiada na zaczepki ;-) Uspokoj się zjedz coś a słyszysz jak się rusza ?
 
reklama
Carolajna spokojnie ma mnóstwo miejsca jeszcze zjedz słodkie ;-) albo zimne i zobaczysz a jak byś się położyła na boku ?? Może kąpiel albo popukaj do brzuszka poruszaj troszkę nim i zobaczysz że się uda
 
Carolajna nie denerwuj się... ja się wprawdzie na tym detektorze nie znam, bo nie posiadam ale może to kwestia ułożenia malucha... Zmień pozycję, zjedz coś i spróbuj za jakiś czas. Ja miałam schizę z ruchami...bo jakis czas coś czułam a potem kompletna cisza... Teraz znowu czuję już mocniej ale tez nie zawsze... Staraj się uspokoić, ale jeśli czujesz że cos jest nie tak to jedź do szpitala sprawdzić
 
M@lino cudownie!!! Ja kciuków nie puszczam i czekam jutro na dobre wieści :-)


Carolajna ja od kilku dni czuję ruchy zupełnie inaczej. Gdyby nie poprzednie ciąże, to bym nawet nie wiedziała, że to moje Serdunio. Dziś znalazłam bardzo nisko o to tylko jak głowica była prawie bokiem. Wcześniej łapałam od razu. Spokojnie. Na pewno jest ok :tak:
 
Carolajna nie stresuj się :) ja też parę razy nie słyszałam przed ostatnią wizyta ale podchodzę do tego trochę z rezerwa jak się nie udaje to prubuje trochę później albo na drugi dzień a na wizycie było wszystko ok to napewno kwestia ułożenia dziecka:)
 
reklama
Melduję sie na chwilkę.

Carolajna nie schizuj, napewno wszystko ok. Może dzidzia sie ulożyła inaczej.Ja ostatnio tydzień nic nie czułam i teraz znowu czuję.

Malinka trzymam kciuki za szybkie wyjście!

Jadzka witam,po długiej przerwie :-) zdrówka dla synka!

Ja Magda również wizyta w srodę i już się doczekac nie mogę. Jutro przedszkole pierwszy dzień i nie moge się doczekać, bo młoda lubi tam chodzić a mi sil brakuje w ciągu dnia i ostatnio mam ochote leżeć sobie a młoda się nudzi - uczymy ją aby sama się zaczęła bawić w pokoju, bo zaraz drugie dziecko i musi byc samodzielna.

Dzisiaj po prysznicu wieczorem mąż wchodzi mi do łazienki i mówi: "O matko! Przestań tyle żreć :-D" - oczywiście z żartem to powiedzial i nie złośliwie. No to ja na wagę i co? z wagi startowej 49kg ważę 53,3kg. Ogólnie to wpieprzam śledzie na potęgę i zdziwię się jak to będzie dziewczynka :-)


dobranoc kobietki!
 
Do góry