reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Magda zaczynam 20 chodziło mi ze będę w 20 i połowa za nami a faktycznie jak czytam teraz to wyszło jak bym zaczynała 21 ;-) mój mózg dzisiaj nie pracuje ;-) wsumie jak juz od 19 tygodni ;-)
Bo idąc waszym tokiem myślenia jak teraz jestem w 18 t 5 d to znaczy ze jestem w 19 tak ?? Czyli jak będę w 19 tygodniu i np 2 dniu to będzie 20 tydzien ???
 
Nie no Bozienko, ja po prostu tak sobie pomyślałam,że jakoś szybko, bo mój termin jest raptem na 12 lutego, a połowa minie za ponad 3 tygodnie. I tak mi coś nie pasowało :-) Teraz jesteś w 19 tc. Za 2 dni zaczniesz 20 :-)
 
reklama
Do góry